Gryf - Unia Solec Kujawski II

Aktualności

Sparing z KS Brzoza

• autor: WW, 2010-07-24 08:33

23 lipca w piątkowe popołudnie seniorzy GKS „Gryf” Sicienko rozegrali mecz kontrolny na swoim obiekcie z zespołem KS Brzoza. Przy padającym deszczu spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji. Już po pierwszych siedmiu minutach po bramkach Marcina Maziarczyka zespół z Sicienka prowadził 2:0. Niestety nieskuteczność w następnych minutach oraz błędy w obronie spowodowały, że do szatni oba zespoły schodziły z wynikiem 2:2. Trener GKS „Gryf” Sicienko mając tego dnia do dyspozycji 22-óch zawodników postanowił wystawić dwie jedenastki, dlatego w drugiej części spotkania zobaczyliśmy następnych zawodników. Na boisku pojawił się między innymi były zawodnik Orlika Gogolinek Jarosław Brończyk, który na początku drugiej części spotkania wyprowadził Gryf na prowadzenie. Następne minuty to przewaga drużyny przyjezdnych, którzy najpierw doprowadzili do remisu, a następnie po rzucie karnym wyszli na prowadzenie. Mecz zakończył się remisem, ponieważ nowy nabytek Gryfu Kamil Szalla strzelając swoją pierwszą bramkę dla nowej drużyny ustalił wynik spotkania.

GKS „GRYF” Sicienko - KS Brzoza 4:4 (2:2)

Bramki dla Gryfu: Marcin Maziarczyk – 2, Jarosław Brończyk, Kamil Szalla.

W pierwszej polowie zagrali: Kamil Kowalski, Marek Stefańczyk, Tomasz Zaborowski, Andrzej Antczak, Michał Dolatowski, Marcin Hebda, Jakub Kisiel, Bartosz Łobodziński, Łukasz Makowski, Marcin Maziarczyk, Piotr Radziński.

W drugiej połowie zagrali: Kamil Kowalski, Piotr Wojciechowski, Miłosz Szuflita, Artur Poła (Kamil Szalla), Karol Cieślak, Wojciech Kozłowski, Mariusz Krężel, Marcin Libiszewski, Maciej Sieradzki, Jarosław Brończyk, Michał Górecki.