Zieloni Zalesie | 0:3 | GKS Gryf Sicienko |
2020-09-05, 16:30:00 |
||
B-klasa » Bydgoszcz II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||||||||
|
> trampkarze starsi C1 (2006-2007)
Trener Wiesław Wierzbanowski|
tel. 606 987 868
--------------------------------------
> młodzicy starsi D1 (2008-2009)
Trener Cyprian Domeracki
tel. 509 647 041
--------------------------------------
> orlicy starsi E1 (2010-2011)
Trener Bartłomiej Michałek
tel. 667 744 005
…...…………………………...
> orlicy młodsi E2 (2011-2012)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
……...…...…………………...
> żacy F1 i F2 (2012 i młodsi)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
dzisiaj: 540, wczoraj: 413
ogółem: 3 785 354
statystyki szczegółowe
7.06 (niedziela) 12.00
Sokół Nowy Dwór - Gryf
20.06 (sobota) 17.00
Gryf - Czarni Nakło
5.07 (niedziela) 15.00
Gryf - Fuks Wielowicz
9.07 (czwartek) 19.00
Olimpia Wtelno - Gryf
18.07 (sobota) 17.00
Gryf - Sokół Nowy Dwór
2.08 (niedziela) 17.00
Gryf - Orzeł Przyłęki
9.09 (niedziela) 19.00
Orzeł Przyłęki - Gryf
15.08 (sobota) 17.00
Gryf - Sportis II Łochowo
23.08 (niedziela) 17.30
Gryf - Iskra Zamość Rynarzewo
29 lub 30 sierpnia
1 kolejka B-klasy
Gryf - Unia Solec Kujawski II
W pierwszej kolejce rundy rewanżowej w Nakielskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej Gryf Sicienko odniósł dwa zwycięstwa. Dzięki temu nasz zespół powiększył przewagę na drugim zespołem w tabeli do pięciu punktów. W klasyfikacjach indywidualnych również na czele piłkarze z Sicienka.
Wyniki:
Orzeł Mrocza - Zieloni Gorzeń 2:1
Gwiazda Olszewka - Olimpia Tupadły 4:2
Zieloni Gorzeń - A-Entry 5:1
Gwiazda Olszewka - Orzeł Mrocza 8:5
Climag - Olimpia Tupadły 3:6
Sąsiedzi Sipiory - Eurobac 2:4
Gryf Sicienko - Climag 4:1
Sąsiedzi Sipiory - Fan Club Czarni Nakło 8:2
Eurobac - Gryf Sicienko 4:7
Terminarz 20 stycznia:
10.00 Eurobac - Olimpia Tupadły
10.30 Zieloni Gorzeń - Gwiazda Olszewka
11.00 Climag - Eurobac
11.30 Olimpia Tupadły - Zieloni Gorzeń
12.00 A-Entry - Gryf Sicienko
12.30 Fan Club Czarni Nakło - Climag
13.00 Sąsiedzi Sipiory - A-Entry
13.30 Fan Club Czarni Nakło - Gryf Sicienko
14.00 Orzeł Mrocza - Sąsiedzi Sipiory
...