Gryf Sicienko - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Kontakt z Klubem: Wiesław Wierzbanowski tel. 606 987 868 mail: komar2442@wp.pl, Numer konta GKS Gryf Sicienko: 67 8142 1046 0000 0390 2000 0001
  •        

Zespoły i Trenerzy

Seniorzy - liga okręgowa
Trener Mariusz Modry
(tel. 502 365 678)

Młodzicy - Klasa Młodzika
(2006-2007)

Trener Wiesław Wierzbanowski
(tel. 606 987 868)

Orlicy - klasa orlików
(2008-2009)

Trener Cyprian Domeracki
(tel. 509 647 041)

Żacy
(2010-2012)

Trener Bartłomiej Michałek
(tel. 667 744 005)

Skrzaty
(2011 i młodsi)

Trener Paweł Tubisz
(tel. 663 255 432)

Seniorzy (drugi zespół) - NHLPN
Prowadzący Wiesław Wierzbanowski
(tel. 606 987 868)

Logowanie

Licznik odwiedzin

 Rekord odwiedzin strony

18.11.2012

6207 osób/dobę

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 1057
ogółem: 2 627 490

statystyki szczegółowe

Linki

Aktualności

Kalendarium

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2019-01-14 12:17

Kalendarium - STYCZEŃ

5.01 (sobota) godz. 8.30  Turniej Młodzików - Brodnica CUP: Gryf SZYMBUD I Sicienko - 7 miejsce, 
6.01 (niedziela) godz. 10.00  3 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika w Dobrczu: Gryf SZYMBUD I Sicienko, 3:1 GLKS Dobrcz, 4:0 Wzgórze Raciążek, 6:4 Victoria II Niemcz
6.01 (niedziela) godz. 10.30  4 kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej seniorów:
10.30 Gryf Sicienko - Gwiazda Olszewka 4:3, 11.30 Gryf Sicienko - Orzeł Mrocza 6:2

………………………………………………………………………………

11.01 (piątek) godz. 15.30  sparing młodzików w NakleCzarni Nakło - Gryf SZYMBUD Sicienko
12.01 (sobota) godz. 9.00  3 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Żaka (grupa A) w Sępólnie Krajeńskim: Gryf Sicienko, 1:3 Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, 5:4 Pomorzanin Serock, 2:2 Cis Cekcyn
13.01 (niedziela) godz. 12.00  3 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika (grupa B) w Ciechocinku: Gryf Sicienko, 2:5 Zdrój Ciechocinek, 0:0 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, 2:1 Chemik III Bydgoszcz
13.01 (niedziela) godz. 9.00  3 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika w Ciechocinku: Gryf SZYMBUD II Sicienko, 2:0 Zdrój Ciechocinek, 0:4 UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, 1:0 Tucholanka Tuchola
13.01 (niedziela) godz. 13.00  5 kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej seniorów: 13.00 Gryf Sicienko - Climag 4:1, 14.00 Gryf Sicienko - Eurobac 7:4
………………………………………………………………………………

19.01 (sobota) godz. 12.00 VI Międzynarodowy Turniej Piłki Halowej Seniorów, Memoriał Henryka "Harrego" Kostrzewskiego w Bydgoszczy ul. Kromera 11
20.01 (niedziela)
godz. 14.00
  Turniej Młodzików i Rodziców: Gryf SZYMBUD I i II Sicienko, 

20.01 (niedziela) godz. 12.00  6 kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej seniorów: 12.00 Gryf Sicienko - A-Entry, 13.30 Gryf Sicienko - Fan Club Czarni Nakło

………………………………………………………………………………

Kalendarium - LIPIEC

18.07 (środa) godz. 18.00  sparing seniorów w Sicienku: Gryf - Victoria Niemcz 4:1

21.07 (sobota) godz. 11.00  sparing seniorów w Sicienku: Gryf - GLKS Osielsko 4:2

28.07 (sobota) godz. 11.30  sparing seniorów w Sicienku: Gryf - Polonia Bydgoszcz 1:5

Kalendarium - SIERPIEŃ

4.08 (sobota) godz. 11.00  sparing seniorów w Janikowie: Unia Janikowo - Gryf 2:1

8.08 (środa) godz. 18.00  sparing seniorów w Sicienku: Gryf - Tartak Wudzyn 9:3

10.08 (piątek) godz. 18.00  wyjazd młodzików na obóz piłkarski
11.08 (sobota) godz. 17.00  1 kolejka ligi okręgowej seniorów: Start Pruszcz - Gryf 2:0

19.08 (niedziela) godz. 17.00 2 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - Grom Więcbork 0:2

22.08 (środa) godz. 17.00  I runda Pucharu Polski: Victoria Koronowo - Gryf  2:1

25.08 (sobota) godz. 9.00 Obchody 45-lecia istnienia Klubu
25.08 (sobota) godz. 11.00 3 kolejka ligi okręgowej seniorów: Naprzód Jabłonowo - Gryf 2:1

 

Kalendarium - WRZESIEŃ

2.09 (niedziela) godz. 14.00 4 kolejka ligi okręgowej seniorów w Potulicach: SP Zawisza Bydgoszcz- Gryf  (w Potulicach) 1:0
………………………………………………………………………………

6.09 (czwartek) godz. 18.00  2 kolejka ligi młodzika: Kamionka Kamień Krajeński - Gryf SZYMBUD Sicienko 0:3

8.09 (sobota) godz. 10.00  1 kolejka ligi żaka w Łochowie: Gryf , Chemik Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, KS Łochowo
8.09 (sobota) godz. 14.00  3 kolejka ligi młodzika: Gryf SZYMBUD Sicienko - Victoria Koronowo 2:0
8.09 (sobota) godz. 17.00  5 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf  - Flisak 1:4
………………………………………………………………………………

11.09 (wtorek) godz. 17.30  1 kolejka ligi orlika w Mroczy: Gryf , Grom Więcbork, Kamionka Kamień Krajeński, Mezar Nakło
11.09 (wtorek) godz. 17.45  sparing młodzików z AP Reissa w Bydgoszczy: AP Reissa - Gryf , 

14.09 (piątek) godz. 17.20 6 kolejka ligi okręgowej seniorów: Pomorzanin Serock - Gryf  3:1
15.09 (sobota) godz. 16.30  2 kolejka ligi żaka Zielonczynie: Gryf , Chemik Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, KS Łochowo

16.09 (niedziela) godz. 10.00  4 kolejka ligi młodzika: Gryf  SZYMBUD Sicienko - LKS Dąbrowa Chełmińska 2:0
16.09 (niedziela) godz. 17.00  2 kolejka ligi orlika w Więcborku: Gryf , Grom Więcbork, Kamionka Kamień Krajeński, Mezar Nakło
………………………………………………………………………………

17.09 (poniedziałek) godz. 19.00  sparing młodzików z SF Junior w Nakle: SF Junior Nakło - Gryf SZYMBUD Sicienko 0:2
20
.09 (czwartek) godz. 17.00  sparing młodzików w Sępólnie: Krajna Sępólno - Gryf SZYMBUD Sicienko 1:3

10.10 (środa) godz. 16.30 7 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf  - Victoria Lisewo (spotkanie przeniesione na 10 października)
22.09 (sobota) godz. 12.00  3 kolejka ligi żaka na Chemiku: Gryf , Chemik Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, KS Łochowo
23.09 (niedziela) godz. 10.00  3 kolejka ligi orlika w Zielonczynie: Gryf , Grom Więcbork, Kamionka Kamień Krajeński, Mezar Nakło

23.09 (niedziela) godz. 12.00 5 kolejka ligi młodzika: MUKS II Bydgoszcz - Gryf SZYMBUD Sicienko 4:1
………………………………………………………………………………

24.09 (poniedziałek) godz. 17.15  mecz 1 kolejki DECATHLON CUP 2018: Zjednoczeni Kaczory - Gryf SZYMBUD Sicienko 2:2
24
.09 (poniedziałek) godz. 17.00  sparing seniorów w Sicienku: Gryf Sicienko - Olimpia Wtelno 14:2

29.09 (sobota) godz. 10.00  4 kolejka ligi orlika w Kamieniu Krajeńskim: Gryf , Grom Więcbork, Kamionka Kamień Krajeński, Mezar Nakło
29.09 (sobota) godz. 16.30 8 kolejka ligi okręgowej seniorów: Radzynianka - Gryf 2:3
30.09 (niedziela) godz. 10.30  4 kolejka ligi żaka na Gwieździe: Gryf , Chemik Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, KS Łochowo

………………………………………………………………………………

Kalendarium - PAŻDZIERNIK

3.10 (środa) godz. 16.30 sparing młodzików w Nakle: Czarni Nakło - Gryf SZYMBUD Sicienko 4:3
4.10 (czwartek) godz. 17.00 mecz 2 kolejki DECATHLON CUP 2018: Feniks Mrocza - Gryf SZYMBUD Sicienko 1:11
4.10 (czwartek) godz. 16.30 sparing seniorów w Przysiersku: Sparta Przysiersk - Gryf Sicienko 1:4

6.10 (sobota) godz. 14.00  7 kolejka ligi młodzika: Gryf SZYMBUD Sicienko - Kamionka Kamień Krajeński 5:0
………………………………………………………………………………

10.10 (środa) godz. 16.30  7 kolejki ligi okręgowej seniorów (zaległy): Gryf - Victoria Lisewo 2:4
12.10 (piątek) godz. 17.00 mecz 3 kolejki DECATHLON CUP 2018 (w Nakle): Gryf SZYMBUD Sicienko - SF Junior Nakło 4:2
13.10 (sobota) godz. 10.00  8 kolejka ligi młodzika: Victoria Koronowo - Gryf SZYMBUD Sicienko 0:2
13.10 (sobota). godz. 11.00  1 kolejka 2 rundy ligi żaka: Gryf , Wisełka Solec Kujawski, Budowlany KS Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz
13.10 (sobota) godz. 15.00  10 kolejki ligi okręgowej seniorów: Promień Kowalewo - Gryf 0:3
14.10 (niedziela). godz. 10.00  1 kolejka 2 rundy ligi orlika: Gryf , Pelikan Szubin, Czarni Nakło
………………………………………………………………………………

 

Kalendarium - PAŻDZIERNIK

20.10 (sobota). godz. 10.00  2 kolejka 2 rundy ligi orlika: Gryf , Pelikan Szubin, Czarni Nakło
20.10 (sobota) godz. 11.00  Turniej piłkarski młodzików "Gramy dla Kasi": Gryf SZYMBUD Sicienko, SF Junior Nakło I i II, Victoria Niemcz, Juventus Academy Bydgoszcz
20.10 (sobota). godz. 12.00  2 kolejka 2 rundy ligi żaka: Gryf , Wisełka Solec Kujawski, Budowlany KS Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz
20.10 (sobota) godz. 15.00  11 kolejki ligi okręgowej seniorów: Gryf - Sokół Radomin 3:0

21.10 (niedziela) godz. 15.00  9 kolejka ligi młodzika: LKS Dąbrowa Chełmińska - Gryf SZYMBUD Sicienko 1:8
………………………………………………………………………………
28.10 (niedziela). godz. 12.00  3 kolejka 2 rundy ligi żaka: Gryf , Wisełka Solec Kujawski, Budowlany KS Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz
28.10 (niedziela) godz. 12.00  10 kolejka ligi młodzika: Gryf SZYMBUD Sicienko - CWZS MUKS Bydgoszcz 4:1
28.10 (niedziela). godz. 13.00  3 kolejka 2 rundy ligi orlika: Gryf , Pelikan Szubin, Czarni Nakło
28.10 (niedziela) godz. 14.00  12 kolejki ligi okręgowej seniorów: KS Łochowo - Gryf  4:3

 

Kalendarium - LISTOPAD

3.11 (sobota) godz. 14.00  13 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - Unia Wąbrzeźno 3:1
………………………………………………………………………………
10.11 (sobota) godz. 11.00  14 kolejka ligi okręgowej seniorów: Mustang Ostaszewo - Gryf 1:0
11.11 (niedziela) godz. 10.00  Turniej Młodzików na Orliku w Kaczorach Gryf SZYMBUD Sicienko - 1 i 4 miejsce

………………………………………………………………………………
17.11 (sobota) godz. 11.00  15 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - Cyklon Kończewice 1:3
………………………………………………………………………………
21.11 (środa) godz. 16.30  sparing młodzików na hali: Olimpia Wtelno - Gryf
22.11 (czwartek) godz. 15.30  sparing młodzików na hali: GLKS Dobrcz - Gryf
22.11 (czwartek) godz. 19.15  sparing młodzików na hali w Osieku: Krajna Wyrzysk - Gryf


25.11 (niedziela) godz. 12.30  1 kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej seniorów:
12.30 Gryf Sicienko - Climag Fundacja w Kuźni 7:2, 13.30 Gryf Sicienko - Eurobac 7:1

25.11 (niedziela) godz. 14.00  turniej młodzików na hali w Gołańczy: Gryf
………………………………………………………………………………
27.11 (wtorek) godz. 18.15  sparing młodzików na hali w Barcinie: Dąb Barcin - Gryf
28.11 (środa) godz. 17.50  sparing młodzików na hali w Białych Błotach: Spójnia Białe Błota - Gryf

 

Kalendarium - GRUDZIEŃ

1.12 (sobota) godz. 9.00  1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi OrlikaGryf Sicienko, MAP Opławiec, BKS Bydgoszcz, Spójnia II Białe Błota
2.12 (niedziela) godz. 9.30  1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Żaka w Sępólnie KrajeńskimGryf Sicienko, Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie, Victoria Koronowo, UKS Szkółka Piłkarska Chełmno
2.12 (niedziela) godz. 10.30  2 kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej seniorów
10.30 Gryf Sicienko - A-Entry, 12.00 Gryf Sicienko - Fan Club Czarni Nakło

2.12 (niedziela) godz. 14.00  1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika w ŚlesinieGryf SZYMBUD I Sicienko, Gryf SZYMBUD II Sicienko, SF Junior Nakło, UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski
………………………………………………………………………………

5.12 (środa) godz. 16.00  sparing młodzików na hali w ŻninieJeziorak Żnin - Gryf
8.12 (sobota) godz. 13.30  Turniej Świąteczno-Noworoczny Młodzików w Nakle: Gryf SZYMBUD I Sicienko, Gryf SZYMBUD II Sicienko, Wisełka Solec Kujawski, SF Junior Nakło I, SF Junior Nakło II, SF Junior Nakło III, Pomorzanin Serock, KKP Bydgoszcz - 1 i 2 miejsce
9.12 (niedziela) godz. 13.30  2 kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej seniorów
13.30 Gryf Sicienko - Zieloni Gorzeń

9.12 (niedziela) godz. 12.30  Turniej skrzatów (rocznik 2012 i młodsi) w OsielskuGryf Sicienko
………………………………………………………………………………
12.12 (środa) godz. 15.30  sparing młodzików na haliGLKS Dobrcz - Gryf 1
15.12 (sobota) godz. 9.00  2 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika w NakleGryf SZYMBUD II Sicienko, SF Junior II Nakło, Wisełka Solec Kujawski, GLKS Dobrcz
15.12 (sobota) godz. 10.00  2 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Żaka w Świekatowie ul. Dworcowa 20aGryf Sicienko, Fala Świekatowo, Kamionka Kamień Krajeński, Victoria Niemcz
15.12 (sobota) godz. 10.00  2 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika w Białych BłotachGryf Sicienko, UKS Orlik Zielonka, Wisełka II Solec Kujawski, Tęcza Bydgoszcz
16.12 (niedziela) godz. 10.00  2 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika w Bydgoszczy (ul. Czerkaska)Gryf SZYMBUD I Sicienko, MUKS CWZS Bydgoszcz, Tucholanka Tuchola, Krajna Sępólno

………………………………………………………………………………
23.12 (niedziela) godz. 10.00  3 kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej seniorów
10.00 Gryf Sicienko - Sąsiedzi Sipiory 2:2, 11.30 Gryf Sicienko - Olimpia Tupadły 0:3

………………………………………………………………………………

29.12 (sobota) godz. 11.00  Turniej seniorów w Ślesinie: Gryf 2 Sicienko

………………………………………………………………………………


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [257]
 

autor: ~ANONIM 2018-08-20 20:53:56

avatar Więcej zangażowania,walki na boisku bo inaczej znowu bedzie narwówka na koniec sezonu.ZACZNIJCIE GRAĆ W PIŁKĘ I BIEGAĆ.Liga coraz lepsza a my znowu przegrywamy. :(


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Darczyńcy

 

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Grom Więcbork 0:1 SP Zawisza Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo 2:1 Start Pruszcz
GKS Gryf Sicienko 1:3 Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria 0:3 Mustang Ostaszewo
Pomorzanin Serock 5:1 Unia Wąbrzeźno
Victoria Lisewo 0:1 KS Łochowo
Radzynianka 4:3 Sokół Radomin

Ostatnie spotkanie

GKS Gryf SicienkoCyklon Kończewice
GKS Gryf Sicienko 1:3 Cyklon Kończewice
2018-11-17, 11:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Najnowszy film

2011/2012 awans do V ligi cz. 1

Losowa galeria

Gryf - Rolcer Brzoza
Ładowanie...