Zieloni Zalesie | 0:3 | GKS Gryf Sicienko |
2020-09-05, 16:30:00 |
||
B-klasa » Bydgoszcz II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||||||||
|
> trampkarze starsi C1 (2006-2007)
Trener Wiesław Wierzbanowski|
tel. 606 987 868
--------------------------------------
> młodzicy starsi D1 (2008-2009)
Trener Cyprian Domeracki
tel. 509 647 041
--------------------------------------
> orlicy starsi E1 (2010-2011)
Trener Bartłomiej Michałek
tel. 667 744 005
…...…………………………...
> orlicy młodsi E2 (2011-2012)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
……...…...…………………...
> żacy F1 i F2 (2012 i młodsi)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
dzisiaj: 199, wczoraj: 1619
ogółem: 3 784 600
statystyki szczegółowe
7.06 (niedziela) 12.00
Sokół Nowy Dwór - Gryf
20.06 (sobota) 17.00
Gryf - Czarni Nakło
5.07 (niedziela) 15.00
Gryf - Fuks Wielowicz
9.07 (czwartek) 19.00
Olimpia Wtelno - Gryf
18.07 (sobota) 17.00
Gryf - Sokół Nowy Dwór
2.08 (niedziela) 17.00
Gryf - Orzeł Przyłęki
9.09 (niedziela) 19.00
Orzeł Przyłęki - Gryf
15.08 (sobota) 17.00
Gryf - Sportis II Łochowo
23.08 (niedziela) 17.30
Gryf - Iskra Zamość Rynarzewo
29 lub 30 sierpnia
1 kolejka B-klasy
Gryf - Unia Solec Kujawski II
I runda rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu K-PZPN w sezonie 2017/2018 drużyn regionu bydgoskiego (5-6 sierpnia) na niebiesko liga okręgowa grupa I.
Akademia Futbolu Brzoza - GLKS Osielsko
KS Łochowo - Tor Laskowice
LZS Zryw Wielki Lubień - Start Eco-Pol Pruszcz
SP Zawisza Bydgoszcz - Gryf Sicienko
Kolegium Sędziów Bydgoszcz - Dąb Barcin
Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholanka Tuchola
Wisła Fordon - Pomorzanin Serock
Victoria Koronowo - BKS Bydgoszcz
Rawys CEO Raciąż - Grom Więcbork
SP Orzeł Bydgoszcz - Victoria Niemcz
Łokietek Wierzchucin Królewski - GLKS Dobrcz
Znicz Rojewo - LZS Dąb Bąkowo Dąbrowa Biskupia
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Unia Gniewkowo
KP Legia Strzelce - Zagłębie Piechcin
Noteć Inowrocław - Zootechnik Kołuda Wielka
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin
Zieloni Zalesie - Noteć Łabiszyn
Hermes Radłowo - Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno - Piast Złotniki Kujawskie
Goplania Inowrocław - Noteć Gębice
Grom Osie - Myśliwiec Gostycyn
Polonia Bydgoszcz - Wolny los
Notecianka Pakość Wolny los
Cuiavia Inowrocław Wolny los
Chemik Bydgoszcz Wolny los
Wisła Nowe Wolny los
Unia Solec Kujawski Wolny los
Wda II/Strażak Świecie Wolny los
Start Warlubie Wolny los
Unia Janikowo Wolny los
Pogoń Mogilno - Wolny los
Wda Świecie - rozpoczyna od 1/8 finału PP