Gryf Sicienko - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Kontakt z Klubem: Wiesław Wierzbanowski tel. 606 987 868 mail: komar2442@wp.pl, Numer konta GKS Gryf Sicienko: 67 8142 1046 0000 0390 2000 0001
  •        

Logowanie

Licznik odwiedzin

 Rekord odwiedzin strony

18.11.2012

6207 osób/dobę

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 758, wczoraj: 1024
ogółem: 2 524 588

statystyki szczegółowe

Zespoły i Trenerzy

Seniorzy - liga okręgowa
Trener Martin Dahlke
(tel. 698 639 114)

Młodzicy - Klasa Młodzika
(2006-2007)

Trener Wiesław Wierzbanowski
(tel. 606 987 868)

Orlicy - klasa orlików
(2008-2009)

Trener Cyprian Domeracki
(tel. 509 647 041)
Trener Bartłomiej Michałek
(tel. 667 744 005)


Żacy
(2010-2012)

Trener Cyprian Domeracki
(tel. 509 647 041)
Trener Bartłomiej Michałek
(tel. 667 744 005)

Seniorzy (drugi zespół) - NHLPN
Prowadzący Wiesław Wierzbanowski
(tel. 606 987 868)

Linki

Aktualności

Sezon 2018/2019

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2018-01-01 12:22

Kalendarium - LIPIEC

14.07 (sobota) godz. ????  sparing seniorów w Sicienku

21.07 (sobota) godz. ????  sparing seniorów w Sicienku

28.07 (sobota) godz. ????  sparing seniorów w Sicienku

 

Kalendarium - SIERPIEŃ

4.08 (sobota) godz. ????  I runda Pucharu Polski

11.08 (sobota) godz. ????  1 kolejka ligi okręgowej seniorów:

18.08 (sobota) godz. ???? 1 kolejka ligi okręgowej seniorów:

25.08 (sobota) godz. ???? 1 kolejka ligi okręgowej seniorów:

Kalendarium - LIPIEC

1-3.07 Turniej Prime Food Cup 2016 Orlików w Przechlewie
9.07 (sobota) godz. 15.00: Turniej Oldbojów na Orliku w Zielonczynie
10.07 (niedziela) godz. 18.00: Turniej Seniorów na Orliku w Zielonczynie
16.07 godz. 17.00 sparing seniorów: Burza Nowa Wieś Wielka - Gryf Sicienko 4:2
23.07 godz. 17.00 sparing seniorów: Chełminianka Chełmno - Gryf Sicienko 4:5
30.07 godz. 17.00 sparing seniorów: KS Brzoza - Gryf Sicienko 0:0

 

Kalendarium - SIERPIEŃ
6.08 (sobota) godz. 15.00: I runda Pucharu Polski: Łokietek Wierzchucin Królewski - Gryf 1:5

13.08 (sobota) godz. 16.00: I kolejka ligi okręgowej: Radzynianka - Gryf 3:4
14.08 (niedziela) godz. 12.00 Finał Wojewódzkiej Ligi Mistrzów Orlik Polska VI Amatorskiej ligi piłkarskiej „szóstek” - 1 miejsce

20.08 (sobota) Turniej Orlików: Eurotech Mezar Cup w Nakle - 2 miejsce
20.08 (sobota) godz. 16.00 seniorzy: Mustang - Gryf 3:2

26.08 (piątek) godz. 18.00 seniorzy: Pomorzanin Serock - Gryf  1:1
28.08 (niedziela) godz. 11.00 turniej Orlików w Sicienku 2 i 7 miejsce
28.08 (niedziela) godz. 20.40 seniorzy: Gryf 2 - AA  18:3

  Kalendarium - WRZESIEŃ

3.09 (sobota) godz. 11.00 seniorzy: Iskra Ciechocin - Gryf  2:2
3.09 (sobota) godz. 20.40 seniorzy: Gryf 2 - Inter Bydgoszcz   3:0 w.o.

6.09 (wtorek) godz. 17.30: II runda Pucharu Polski seniorzy: Gryf - Unia Solec Kujawski 0:2


10.09 (sobota) godz. 11.00 orlicy:  sparing Gryf - Łochowo (w Zielonczynie) 3:3 2:3
10.09 (sobota) godz. 12.00 seniorzy:  Gryf - Promień Kowalewo   3:0
11.09 (niedziela) godz 18.00 Gryf 2 - Galacticos (ul. Goszczyńskiego)   8:7

17.09 (sobota) 1 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Mroczy):
godz. 10.30 Gryf - Feniks Mrocza  2:1
godz. 11.30 Gryf - Skra Paterek  3:1
godz. 12.00 Gryf - Czarni Nakło
  9:0
17.09 (sobota) godz. 12.00 seniorzy:  Tor Laskowice - Gryf   2:4
17.09 (sobota) godz. 20.40 Gryf 2 - Team SDL (ul. Goszczyńskiego)   23:5
18.09 (niedziela) 1 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Sadkach):
godz. 15.30 Gryf II - KS Łochowo 0:2
godz. 16.00 Gryf II - Dąb Potulice 0:1
godz. 17.30 Gryf II - Mezar Nakło
2:2

21.09 (środa) godz. 19.00 Gryf 2 - Magnetic Team (ul. Hutnicza)   26:4

23-25.09 (piątek-niedziela) Finał Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Amatorów w Tyczynie
24.09 (sobota) godz. 12.00 seniorzy:  Gryf - Sokół Radomin
3:3
24.09 (sobota) 2 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Potulicach):
godz. 10.30 Gryf II - Dąb Potulice  0:5
godz. 11.30 Gryf II - KS Łochowo  2:2
godz. 12.00 Gryf II - Mezar Nakło  1:2
25.09 (niedziela) 2 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Nakle):
godz. 10.00 Gryf - Skra Paterek  2:4
godz. 11.30 Gryf - Feniks Mrocza  0:0
godz. 12.30 Gryf - Czarni Nakło  7:0

  Kalendarium - PAŹDZIERNIK

1.10 (sobota) 3 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Nakle ul. Bydgoska 24):
godz. 10.00 Gryf - Feniks Mrocza 2:0
godz. 11.00 Gryf - Skra Paterek  1:0
godz. 12.00 Gryf - Czarni Nakło
  2:1
1.10 (sobota) godz. 15.00 seniorzy: Flisak Złotoria - Gryf   0:3
1.10 (sobota) 3 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Zielonczynie):
godz. 15.00 Gryf II - KS Łochowo  1:2
godz. 16.30 Gryf II - Dąb Potulice  1:3
godz. 17.30 Gryf II - Mezar Nakło
  1:3
2.10 (niedziela) godz. 18.00 Gryf 2 - Drużyna Mistrzów (ul. Goszczyńskiego)  

8.10 (sobota) godz. 12.00 seniorzy:  Gryf - Polonia Bydgoszcz 1:1
8.10 (sobota) 4 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Łochowie):
godz. 10.00 Gryf II - Dąb Potulice 0:1
godz. 11.00 Gryf II - KS Łochowo 0:0
godz. 12.00 Gryf II - Mezar Nakło
0:1
8.10 (sobota) godz. 18.00 Gryf 2 - FC Blue System (ul.Goszczyńskiego)  8:5
9.10 (niedziela) 4 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Zielonczynie):
godz. 13.30 Gryf - Skra Paterek 2:1
godz. 14.00 Gryf - Feniks Mrocza 2:0
godz. 15.30 Gryf - Czarni Nakło 1:3

14.10 (piątek) godz. 20.20 Gryf 2 - LIDL (ul.Baczyńskiego)  13:5
15.10 (sobota) godz. 15.00 seniorzy:  Drwęca - Gryf  0:6
16.10 (niedziela) godz. 10.00 1 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Nakle):
godz. 10.30 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz 2:1
godz. 11.00 Gryf II - Spójnia Białe Błota 1:2
godz. 12.30 Gryf II - Czarni Nakło
1:1
16.10 (niedziela) godz. 15.00 1 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Zielonczynie):
godz. 15.00 Gryf - Dąb Potulice 2:2
godz. 16.30 Gryf - MKS Łochowo 2:2
godz. 17.30 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon  1:3

22.10 (sobota) godz. 12.00 seniorzy:  Gryf - Victoria Lisewo 0:2
22.10 (sobota) godz. 20.40 Gryf 2 - Hipsterzy 3:0 w.o.

22.10 (sobota) 2 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Zielonczynie):
godz. 10.30 Gryf II - Spójnia Białe Błota 0:1
godz. 11.30 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz 1:0
godz. 12.00 Gryf II - Czarni Nakło
0:2
23.10 (niedziela) 2 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Potulicach):
godz. 11.45 Gryf - MKS Łochowo 1:2
godz. 12.15 Gryf - Dąb Potulice 2:0
godz. 12.45 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon 1:1

29.10 (sobota) 3 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Łochowie):
godz. 10.30 Gryf - Dąb Potulice  0:0
godz. 11.00 Gryf - MKS Łochowo 2:0
godz. 12.30 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon 
2:1
30.10 (niedziela) 3 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Białych Błotach):
godz. 11.00 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz  0:1
godz. 12.30 Gryf II - Spójnia Białe Błota  1:2
godz. 13.30 Gryf II - Czarni Nakło
  2:2
30.10 (niedziela) godz. 11.00 seniorzy:  Wda II Świecie - Gryf  1:1

Kalendarium - LISTOPAD

5.11 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: Gryf - Wojownik Wabcz  8:1
5.11 (sobota) 4 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Bydgoszczy):
godz. 13.30 Gryf II - Spójnia Białe Błota 0:1
godz. 14.30 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz 0:3
godz. 15.30 Gryf II - Czarni Nakło 0:1

6.11 (niedziela) 4 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Bydgoszczy):
godz. 14.30 Gryf - MKS Łochowo  0:1
godz. 15.30 Gryf - Dąb Potulice
  2:4
godz. 16.00 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon  0:2

12.11 (sobota) godz. 13.00 seniorzy: KS Łochowo - Gryf 0:8

16.11 (środa) godz. 19.00 seniorzy: Gryf - BKS Bydgoszcz (ul. Sielska , Bydgoszcz) 3:3

19.11 (sobota) godz. 9.00 seniorzy: Turniej im. Grzegorza Borkowskiego w Bydgoszczy 1 miejsce

27.11 (niedziela) godz. 10.00: 1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika (Hala ZS w Łochowie ul. Wierzbowa 2): MKS Łochowo, Gryf II Sicienko, Fala Świekatowo, Chemik Bydgoszcz
27.11 (niedziela) godz. 12.00: 1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika (Hala OSiR Ciechocinek ul. Lipnowska 11c): UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski, Victoria Niemcz, Juventus II Academy Bydgoszcz, Gryf Sicienko

Kalendarium - GRUDZIEŃ

3.12 (sobota) godz. 9.00 - 17.00 Turniej Orlików: DECIMAS CUP 2016

11.12 (niedziela) godz. 12.00: 2 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Gryf II Sicienko, UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski, Tucholanka Tuchola, Wisełka Bydgoszcz Fordon (Hala ZS w Wojnowie)
11.12 (niedziela) godz. 10.00: 2 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Fala Świekatowo, Gryf Sicienko, Zdrój OSiR Ciechocinek (Hala Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim, ul. Chojnicka 19)

Kalendarium - STYCZEŃ

7.01 (sobota) godz. 9.00 - 16.00 Noworoczny Turniej Piłkarski Orlików w Mroczy
14.01 (sobota) godz. 11.00 - 18.00 IV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz (seniorzy)
15.01 (niedziela): godz. 10.00 3 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Gryf Sicienko, Czarni Lniano, MKS Łochowo, Tucholanka Tuchola (Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy ul. Koronowska 74)
15.01 (niedziela) godz. 9.00: 3 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Zdrój Ciechocinek, Victoria Niemcz, Juventus Academy Bydgoszcz, Gryf II Sicienko (Hala OSiR Ciechocinek, ul. Lipnowska 11c)

Kalendarium - LUTY

4.02 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - Burza Nowa Wieś Wielka 1:2

11.02 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - KS Brzoza 2:2
12.02 (niedziela) godz. 16.00 : Halowy Turniej Piłkarski rocznika 2006 i młodsi "Gramy dla Jasia": 3 miejsce Orlików

18.02 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - Unia Solec Kujawski
19.02 (niedziela) godz. 16.00 : 4 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Gryf Cekcyn, Gryf I Sicienko, Gryf II Sicienko, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski (Hala Widowiskowo Sportowa Cekcyn, ul. Szkolna)

25.02 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - GLKS Osielsko
25.02 (sobota) : Eurotech Mezar Cup (Orlicy 4 miejsce)

Kalendarium - MARZEC

4.03 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) BKS Bydgoszcz - Gryf Sicienko 3:1
5.03 (niedziela) godz. 10.00: 5 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Juventus II Academy Bydgoszcz, Gryf II Sicienko, Czarni Lniano, Piłkarz Sępólno Krajeńskie
(Hala ZS w Wojnowie)
5.03 (niedziela) godz. 15.00: 5 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Gryf Sicienko Juventus Academy Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, Wisełka Bydgoszcz Fordon (Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy, ul. Koronowska 74)

11.03 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - AF Brzoza 3:0

18.03 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 16 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Radzynianka
1:1
18.03 (sobota) godz. 10.00: Finał Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: (Hala Widowiskowo Sportowa Cekcyn, ul. Szkolna) 3 miejsce
18.03 (sobota) godz. 18.20: 1 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - Coco Jambo 11:3

23.03 (czwartek) godz. 19.00 : 2 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - Duorol 9:4
25.03 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 17 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Mustang Ostaszewo 3:1

Kalendarium - KWIECIEŃ

1.04 (sobota) godz. 12.00 seniorzy - 18 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Pomorzanin Serock 1:0
3.04 (poniedziałek) godz. 19.00: 3 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - KABA.NET.PL 7:8

7.04 (piątek) godz. 20.20: 4 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - SHADOWS 12:1
8.04 (sobota) godz. 12.00 seniorzy - 19 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Iskra Ciechocin 1:0

15.04 (sobota) godz. 16.00 seniorzy - 20 kolejka ligi okręgowej: Promień Kowalewo - Gryf Sicienko 0:0

21.04 (piątek) godz. 19.00: 5 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - NOVUMPLAST 8:11
22.04 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 21 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Tor Laskowice 0:0
23.04 (niedziela) godz. 10.00: 1 kolejka Ligi Orlika (Gryf 1) w Żninie: Gryf 1 Sicienko, 1:1 Bzyki Żnin, 0:3 Wisełka Bydgoszcz, 3:0 Noteć Mały Piłkarz II Inowrocław.
23.04 (niedziela) godz. 15.00: 1 kolejka Ligi Orlika (Gryf 2) w Zielonczynie: Gryf 2 Sicienko, 1:0 Sparta Janowiec, 3:0 w.o. KP Brzyskostewko

27.04 (czwartek) godz. 17.00: 4 kolejka Ligi Orlika (Gryf 1) w Inowrocławiu: Gryf 1 Sicienko, 4:2 Bzyki Żnin, 2:3 Wisełka Bydgoszcz, 9:0 Noteć Mały Piłkarz II Inowrocław.

29.04 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 22 kolejka ligi okręgowej: Sokół Radomin - Gryf Sicienko 5:1
29.04 (sobota) godz. 13.00: 2 kolejka Ligi Orlika (Gryf 1) w Bydgoszczy: Gryf 1 Sicienko, 2:2 Bzyki Żnin, 2:0 Wisełka Bydgoszcz, 6:1 Noteć Mały Piłkarz II Inowrocław. 
30.04 (niedziela) godz. 14.00: 2 kolejka Ligi Orlika (Gryf 2) w Janowcu: Gryf 2 Sicienko, 1:2 Sparta Janowiec, 5:1 KP Brzyskostewko

 

Kalendarium - MAJ

6.05 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 23 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Flisak Złotoria 5:0
6.05 (sobota) godz. 12.00: 3 kolejka Ligi Orlika (Gryf 2) w Żninie: Gryf 2 Sicienko, 2:2 Sparta Janowiec, 1:0 KP Brzyskostewko
6.05 (sobota) godz. 18.00: sparing w Słupsku: KS Victoria Słupsk - Gryf 2 Sicienko 1:4
6.05 (sobota) godz. 16.00: 3 kolejka Ligi Orlika (Gryf 1) w Zielonczynie: Gryf 1 Sicienko, 3:2 Bzyki Żnin, 1:4 Wisełka Bydgoszcz, 1:0 Noteć Mały Piłkarz II Inowrocław. 
8.05 (poniedziałek) godz. 19.00: 6 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - FC Blue System 
9:8

13.05 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 24 kolejka ligi okręgowej: Polonia Bydgoszcz - Gryf Sicienko 4:1
15.05 (poniedziałek) godz. 19.00: 7 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - Kujawiak 19:2

20.05 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 25 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Drwęca Golub D. 0:2
22.05 (poniedziałek) godz. 19.00: 8 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - PPHU DACH 8:5

26.05 (piątek) godz. 17.00: 1 kolejka Ligi Orlika (Gryf 1, miejsca 13-16) w Barcinie: Gryf 1 Sicienko, 4:1 BOSiR UKS Barcin, 3:0 GLKS ANMAR Osielsko, 3:1 Wisełka Bydgoszcz
27.05 (sobota) godz. 15.30: 1 kolejka Ligi Orlika (Gryf 2, miejsca 85-87) w Zielonczynie: Gryf 2 Sicienko, 4:1 Tor Laskowice, 1:5 Sparta Janowiec
27.05 (sobota) godz. 17.00 seniorzy - 26 kolejka ligi okręgowej: Victoria Lisewo - Gryf Sicienko 1:1
27.05 (sobota) godz. 17.00: 9 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - FC Okole 23:1

 

Kalendarium - CZERWIEC

1.06 (czwartek) godz. 9.00: Turniej Euro Metroplia na stadionie Zawiszy Bydgoszcz: 5 miejsce
2-5.06 Turniej Orlików w Pradze: 5 miejsce

3.06 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 27 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Wda II Świecie 1:2

5.06 (poniedziałek) godz. 20.20: 10 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - WSHE Bydgoszcz 24:4

9.06 (piątek) godz. 19.20: 11 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - Playballe 9:5
10.06 (sobota) godz. 15.00: 3 kolejka Ligi Orlika (Gryf 2, miejsca 85-87) w Janowcu: Gryf 2 Sicienko, 3:0 w.o. Tor Laskowice, 2:2 Sparta Janowiec
10.06 (sobota) godz. ????: 3 kolejka Ligi Orlika (Gryf 1, miejsca 13-16) w Bydgoszczy: Gryf 1 Sicienko, 4:1 BOSiR UKS Barcin, 1:2 GLKS ANMAR Osielsko, 0:1 Wisełka Bydgoszcz 
10.06 (sobota) godz. 16.00 seniorzy - 28 kolejka ligi okręgowej: Wojownik Wabcz - Gryf Sicienko 4:1
12.06 (poniedziałek) godz. 17.00: 2 kolejka Ligi Orlika (Gryf 2, miejsca 85-87) w Laskowicach: Gryf 2 Sicienko, 1:1 Tor Laskowice, 6:0 Sparta Janowiec
13.06 (wtorek) godz. 17.00: 2 kolejka Ligi Orlika (Gryf 1, miejsca 13-16) w Zielonczynie: Gryf 1 Sicienko, 8:0 BOSiR UKS Barcin, 1:2 GLKS ANMAR Osielsko, 0:1 Wisełka Bydgoszcz 

​17.06 (sobota) godz. 8.00 żacy: Turniej w Bydgoszczy (ul. Kcyńska) Gryf 1, Gryf 2
17.06 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 29 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - KS Łochowo 2:6
20.06 (wtorek) godz. 17.00: 4 kolejka Ligi Orlika (Gryf 1, miejsca 13-16) w Osielsku: Gryf 1 Sicienko, 1:0 BOSiR UKS Barcin, 0:0 GLKS ANMAR Osielsko, 1:1 Wisełka Bydgoszcz 

24.06 (sobota) godz. 10.00: Turniej w Łochowie (4 miejsce): Gryf 1 Sicienko, 0:5 MKS Łochowo, 4:0 Błękitni Łunawy, 0:1 Gwiazda Bydgoszcz, 0:0 Czarni Nakło, 3:0 Chemik Bydgoszcz 

24.06 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - 30 kolejka ligi okręgowej: BKS Bydgoszcz - Gryf Sicienko 4:0
26.06 (poniedziałek) godz. 19.00: 12 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - 2 RWT SP 6:6

 

Kalendarium - LIPIEC

1.07 (sobota) godz. 9.00: Turniej DECIMAS CUP oraz zakończenie sezonu
2.07 (niedziela) 
godz. 12.50: 13 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - TROLLE 24:3

22.07 (sobota) godz. 11.00 seniorzy - sparingGryf Sicienko - GLKS ANMAR Osielsko (odwołany - goście nie przyjechali)

29.07 (sobota) godz. 17.00 seniorzy - sparing: Gryf Sicienko - Kamionka Kamień Krajeński 4:1

 

Kalendarium - SIERPIEŃ

2.08 (środa) godz. 18.30 seniorzy - sparingGryf Sicienko - KS Brzoza 4:2

5.08 (sobota) godz. 17.00 1 runda Pucharu Polski: SP Zawisza Bydgoszcz - Gryf Sicienko 2:3  po dogrywce

12.08 (sobota) godz. 11.00 1 kolejka ligi okręgowejGryf Sicienko - KS Łochowo 3:1

19.08 (sobota) godz. 16.00 2 kolejka ligi okręgowejPomorzanin Serock - Gryf Sicienko 1:1

26.08 (sobota) godz. 11.00 3 kolejka ligi okręgowejGryf Sicienko - Promień Kowalewo 2:2
26.08 (sobota) godz. 18.00: 14 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - RK10 9:5

29.08 (wtorek) godz. 17.00 2 runda Pucharu Polski: Gryf Sicienko - BKS Bydgoszcz 1:0

 

Kalendarium - WRZESIEŃ

2.09 (sobota) godz. 8.00 Turniej Żaków w Bydgoszczy
2.09 (sobota) godz. 15.00 4 kolejka ligi okręgowejRadzynianka - Gryf Sicienko 1:1
2.09 (sobota) godz. 18.00: 15 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - Typy Grube 9:7

9.09 (sobota) godz. 11.00 5 kolejka ligi okręgowejGryf Sicienko - Drwęca (PRZEŁOŻONY NA 27.09 ŚRODA GODZ. 16.30)
9.09 (sobota) godz. 10.00 1 turniej orlika grupy 16 w SzubinieGryf Sicienko, 12:0 Pelikan Szubin, 10:0 Mezar II Nakło
9.09 (sobota) godz. 17.00 1 kolejka III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Gryf Sicienko - CWZS MUKS Bydgoszcz ODWOŁANY
10.09 (niedziela) godz. 10.00: 16 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - PPHU Dach 18:5

14.09 (czwartek) godz. 17.30 1 kolejka III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Gryf Sicienko - CWZS II Bydgoszcz 2:0

16.09 (sobota) godz. 10.00 2  III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Gryf Sicienko - Wda Świecie 3:1
17.09 (niedziela) godz. 10.00 2 turniej orlika grupy 16 w ZielonczynieGryf Sicienko, 15:0 Pelikan Szubin, 7:0 Mezar II Nakło
17.09 (niedziela) godz. 16.30 6 kolejka ligi okręgowejGrom Więcbork - Gryf Sicienko  2:0
17.09 (niedziela) godz. 19.50: 17 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - NOVUM 3:0 w.o.

20.09 (środa) godz. 16.15 3 runda Pucharu Polski: Krajna Sępólno - Gryf Sicienko 0:0 (k. 5:4)

22.09 (piątek) godz. 20.20: 18 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - SHADOWS 16:2
23.09 (sobota) godz. 11.00 7 kolejka ligi okręgowejGryf Sicienko - Flisak Złotoria 1:3
24.09 (niedziela) godz. 12.30 3  III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Victoria Koronowo - Gryf Sicienko 1:2

27.09 (środa) godz. 16.30 5 kolejka ligi okręgowej: Gryf Sicienko - Drwęca 9:2

30.09 (sobota) godz. 11.00 8 kolejka ligi okręgowejGryf Sicienko - Pomorzanin Toruń 1:2
30.09 (sobota) godz. 14.00 4  III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Gryf Sicienko - Gwiazda Bydgoszcz 0:3

 

Kalendarium - PAŹDZIERNIK

1.10 (niedziela) godz. 12.00 3 turniej orlika grupy 16 w SadkachGryf Sicienko, 13:0 Pelikan Szubin, 9:0 Mezar II Nakło
2.10 (poniedziałek) godz. 19.00: 19 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - KABA-NET.PL 10:3

7.10 (sobota) godz. 8.00 turniej żaków w OpławcuGryf Sicienko,.......
7.10 (sobota) godz. 16.00 9 kolejka ligi okręgowejStart Pruszcz Gryf Sicienko 3:1
7.10 (sobota) godz. 20.40: 20 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - FC Blue System 2:8
8.10 (niedziela) godz. 10.00 5  III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Tucholanka - Gryf Sicienko 2:4
8.10 (niedziela) godz. 15.30 1 turniej orlika grupy 33 w ZielonczynieGryf Sicienko, 7:0 Mezar II Nakło, 4:0 Czarni Nakło, 3:0 Mezar Nakło

14.10 (sobota) godz. 10.00 6 kolejka III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1CWZS II Bydgoszcz - Gryf Sicienko 1:5
14.10 (sobota) godz. 11.00 10 kolejka ligi okręgowejGryf Sicienko - Victoria Lisewo 1:3
15.10 (niedziela) godz. 17.00 2 turniej orlika grupy 33 w Nakle ul. Armii Krajowej 4Gryf Sicienko, 9:0 Mezar II Nakło, 1:3 Czarni Nakło, 1:0 Mezar Nakło
16.10 (poniedziałek) godz. 19.00: 21 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - Typy Grube 8:5

20.10 (piątek) godz. 20.20: 22 kolejka BLPN: Gryf 2 Sicienko - RK10 4:1
21.10 (sobota) godz. 11.00 3 turniej orlika grupy 33 w Nakle ul. Bydgoska 24: Gryf Sicienko, 7:0 Mezar II Nakło, 6:1 Czarni Nakło, 1:1 Mezar Nakło
21.10 (sobota) godz. 11.00 11 kolejka ligi okręgowejMustang Ostaszewo - Gryf Sicienko 4:0
22.10 (niedziela) godz. 10.00 7 kolejka III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Wda Świecie - Gryf Sicienko 1:8

28.10 (sobota) godz. 11.00 12 kolejka ligi okręgowejGryf Sicienko - Wojownik Wabcz 3:2
28.10 (sobota) godz. 17.30 4 turniej orlika grupy 33 w Sadkach ul. Mickiewicza 1Gryf Sicienko, 9:0 Mezar II Nakło, 2:2 Czarni Nakło, 2:0 Mezar Nakło
29.10 (niedziela) godz. 13.00 8 kolejka III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Gryf Sicienko - Victoria Koronowo 3:3 (w Bydgoszczy ul. Słowiańska)

Kalendarium - LISTOPAD

4.11 (sobota) godz. 12.00 13 kolejka ligi okręgowejBKS Bydgoszcz Gryf Sicienko 5:1
5.11 (niedziela) godz. 10.00: 9 kolejka III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Gwiazda Bydgoszcz - Gryf Sicienko 7:0

11.11 (sobota) godz. 11.00 14 kolejka ligi okręgowejGryf Sicienko - Iskra Ciechocin 2:1
11.11 (sobota) godz. 14.00: 10 kolejka III ligi okręgowej D2 Młodzika grupa 1Gryf Sicienko - Tucholanka Tuchola 3:3

18.11 (sobota) godz. 13.00 15 kolejka ligi okręgowejTor Laskowice Gryf Sicienko 1:2
18.11 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnej: godz. 16.30 Gryf - Eurobac 2:0, godz. 17.30 Gryf - Gwardia B i L. 3:0

25.11 (sobota godz. 9.00 Turniej Żaków w Białych Błotach (2009 i młodsi) 2 miejsce
25.11 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 15.00 Gryf - Oldstars odwołany

 

Kalendarium - GRUDZIEŃ

2.12 (sobota) godz. 9.00 Turniej Żaków w Wojnowie  (2008 i młodsi) - 6 drużyn
2.12 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 17.00 Gryf - Olimpia Tupadły 3:1godz. 18.00 Gryf - Młodzi Wizjonerzy 8:2
2.12 (sobota) godz. 11.00  Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 1 kolejka (Gryf Sicienko 07', Orły Mrocza 4:0, Polonia III Bydgoszcz 0:4, GLKS Osielsko 1:4) Hala Widowiskowa w Mroczy
3.12 (niedziela) 
godz. 9.30  Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 1 kolejka (Gryf Sicienko SZYMBUD 06', Dąb/4Sprint Potulice 3:5, Wzgórze Raciążek 3:0, Victoria Niemcz 3:4) Hala ZS w Ślesinie

9.12 (sobota) godz. 9.00-15.00 Turniej Mikołajkowy w Łochowie (Żacy 2010 i młodsi).
9.12
 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 16.00 Gryf - Bohamet Armatura 2:1godz. 17.30 Gryf - Sparta Słupy 15:0

16.12 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 14.00 Gryf - Czarni Nakło 2:0godz. 15.30 Gryf - Fan Club Czarni 4:1
17.12 (niedziela) godz. 15.30 Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 2 kolejka (Gryf Sicienko SZYMBUD 06', BKS Bydgoszcz 1:5, MUKS CWZS Sielska Bydgoszcz 0:5, GLKS Osielsko 4:3) Hala SP 67 w Bydgoszczy, ul. Kromera 11 (Fordon)
17.12 (niedziela) godz. 9.00 Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 2 kolejka (Gryf Sicienko SZYMBUD 07', UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:1, Victoria Niemcz 1:2, Juventus Academy Bydgoszcz 1:3) Hala OSiR w Ciechocinku, ul. Lipnowska 11c
17.12
 (niedziela) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 11.00 Gryf - Oldstars 13:1

 

Kalendarium - STYCZEŃ

1.01 (poniedziałek) godz. 16.00 Mecz Noworoczny na Orliku w Zielonczynie

6.01 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 16.30 Gryf - Eurobac 5:2godz. 17.30 Gryf - Gwardia Bolka i Lolka 4:0

9.01 (wtorek) godz. 18.00 Zebranie w Świetlicy w Zielonczynie

13.01 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 15.00 Gryf - Oldstars 7:2
14.01 (niedziela) godz. 9.00  Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 3 kolejka Gryf Sicienko 06', Juventus Academy Bydgoszcz, Polonia II Bydgoszcz, Polonia III Bydgoszcz (Hala SP w Białych Błotach ul. Centralna 27)
14.01 (niedziela) godz. 15.00  Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 3 kolejka Gryf Sicienko 07', MUKS CWZS Sielska Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, Wzgórze Raciążek (Hala ZS nr 15 w Bydgoszczy ul. Czerkaska) 

20.01 (sobota) godz. 10.00  Turniej Nakło CUPGryf Sicienko (młodzicy) - 2 miejsce 
20.01 (sobota) godz. 12.30  Turniej preeliminacyjny strefy bydgoskiej turnieju o Puchar Prezesa PZPNGryf Sicienko, MUKS CWZS Sielska Bydgoszcz, AP BRDA Bydgoszcz, Wzgórze Raciążek (Hala ZS nr 15 w Bydgoszczy ul. Czerkaska) 

27.01 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 17.00 Gryf - Olimpia Tupadły 1:2godz. 18.00 Młodzi Wizjonerzy9:5
27.01 (sobota) godz. 12.00-20.00  V Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej (Memoriał Henryka "Harrego" Kostrzewskiego: seniorzy - 1 miejsce

 

Kalendarium - LUTY

3.02 (sobota) godz. 9.30  Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 4 kolejka Gryf Sicienko 07', Polonia II Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Dąb/4SPRINT Potulice (Hala SP w Wojnowie)
​3.02 (sobota) 
godz. 12.00  sparing seniorów: Gryf - Burza Nowa Wieś Wielka (stadion w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej) 1:0
3.02 (sobota) godz. 14.00  Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 4 kolejka Gryf Sicienko 06', Polonia Bydgoszcz, Orły Mrocza, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski (Hala ZS nr 10 w Bydgoszczy ul. Karłowicza 2)
​3.02 (sobota) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 16.00 Gryf - Bohamet 3:0, godz. 17.30 Gryf - Sparta Słupy 5:2, 
4.02 (niedziela) Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnejgodz. 10.00 Gryf - Czarni Nakło 6:1, godz. 11.30 Gryf - Fan Club 4:1, 
4.02 (niedziela) godz. 10.00  Decathlon Fordon CUP 2018: Gryf Sicienko 2006 (Hala ZS 28 w Bydgoszczy ul. Kromera 11)

10.02 (sobota) godz. 12.00  sparing seniorów: Gryf - Pałuczanka Żnin (stadion w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej) 2:2

17.02 (sobota) godz. 12.00  sparing seniorów: Gryf - Victoria Niemcz (stadion w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej) 3:2

24.02 (sobota) godz. 12.00  sparing seniorów: Gryf - Piaski Bydgoszcz (stadion w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej) 2:1

 

Kalendarium - MARZEC

3.03 (sobota) godz. 9.30  Kujawsko-Pomorska Liga Halowa Młodzika: 5 kolejka Gryf Sicienko 07', Gryf Sicienko 06', Juventus Academy II Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz (Hala SP w Wojnowie)
3.03 (sobota) 
godz. 12.00  sparing seniorów: Gryf - Zorza Ślesin - odwołany

10.03 (sobota) godz. 12.00  sparing seniorów: Gryf - Victoria Koronowo 0:0 (ul. Słowiańska w Bydgoszczy) 

17.03 (sobota) godz. 14.00  16 kolejka ligi okręgowej seniorów: KS Łochowo - Gryf 2:2
17.03 (sobota) godz. 9.00  Turniej Żaków: Żacy Gryf (Hala SP w Wojnowie)
17.03 (sobota) godz. 10.00  sparing młodzików: Gryf - Wisełka Fordon (odwołany)

24.03 (sobota) godz. 11.00  Turniej Młodzików w Nakle: Gryf Sicienko, SF Junior Nakło, Calcio Wągrowiec, Kadra KPZPN 2007, Polonia Bydgoszcz, Pogoń Łobżenica - 5 miejsce
24.03 (sobota) godz. 11.30  Trójmecz Żaków w Bydgoszczy: Gryf Sicienko, FA Bydgoszcz 2009, FA Bydgoszcz 2008 (Hala Sportowa przy ul. Cichej w Bydgoszczy)
24.03 (sobota) godz. 12.00  17 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - Pomorzanin Serock (odwołany - zły stan murawy boiska)
25.03 (niedziela) godz. 15.00  1 kolejka ligi okręgowej młodzików: Gryf - Wda Świecie (przełożony na 30.03)

29.03 (czwartek) godz. 12.00  sparing młodzików: BKS Bydgoszcz - Gryf (stadion w Bydgoszczy przy ul. Sielskiej w Fordonie) 
30
.03 (piątek) godz. 12.00  1 kolejka ligi okręgowej młodzików: Wda Świecie - Gryf Sicienko 0:3
31.03 (sobota) godz. 13.00  18 kolejka ligi okręgowej seniorów: Promień Kowalewo Pomorskie - Gryf  1:0

 

Kalendarium - KWIECIEŃ

7.04 (sobota) godz. 10.00  1 kolejka ligi orlika w Żninie: Gryf, 1:3 Bzyki Żnin, 1:1 Wisełka Fordon, 0:1 JAcademy II Bydgoszcz
7.04 (sobota) godz. 16.00  19 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - Radzynianka 0:1
8
.04 (niedziela) godz. 15.00  3 kolejka ligi okręgowej młodzików: Gryf - Gwiazda II Bydgoszcz 3:0

14.04 (sobota) godz. 10.00  2 kolejka ligi orlika w Zielonczynie: Gryf, 1:1 Bzyki Żnin, 0:0 Wisełka Fordon, 0:0 JAcademy II Bydgoszcz
14.04 (sobota) godz. 16.00  20 kolejka ligi okręgowej seniorów: Drwęca - Gryf 2:0
15
.04 (niedziela) godz. 10.00  4 kolejka ligi okręgowej młodzików: Victoria Koronowo - Gryf 3:2

19.04 (czwartek) godz. 16.00  sparing młodzików: Dąb Potulice - Gryf  2:2

21.04 (sobota) godz. 11.00  21 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - Grom Więcbork 1:2
21.04 (sobota) godz. 14.00  3 kolejka ligi orlika w Bydgoszczy: Gryf, 2:1 Bzyki Żnin, 1:4 Wisełka Fordon, 1:2 JAcademy II Bydgoszcz
22.04 (niedziela) godz. 15.00  5 kolejka ligi okręgowej młodzików: Gryf - GLKS Dobrcz 5:0

28.04 (sobota) godz. 10.00  4 kolejka ligi orlika w Bydgoszczy: Gryf, 3:1 Bzyki Żnin, 0:3 Wisełka Fordon, 0:2 JAcademy II Bydgoszcz
28.04 (sobota) godz. 17.00  22 kolejka ligi okręgowej seniorów: Flisak Złotoria - Gryf 0:2
29.04 (niedziela) godz. 11.00  sparing młodzików: Gryf - SF Junior Nakło 6:1

 

Kalendarium - MAJ

1.05 (wtorek) godz. 12.00  sparing młodzików: Gryf - MKS Łochowo 0:4

5.05 (sobota) godz. 10.00  7 kolejka ligi okręgowej młodzików: Polonia Bydgoszcz - Gryf  0:1
5.05 (sobota) godz. 16.00  23 kolejka ligi okręgowej seniorów: Pomorzanin Toruń - Gryf  5:2

9.05 (środa) godz. 18.00  17 kolejka (zaległa) ligi okręgowej seniorów: Gryf - Pomorzanin Serock 1:3

11.05 (piątek) godz. 17.30  sparing młodzików: Feniks Mrocza - Gryf 4:2
12.05 (sobota) godz. 11.00  24 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - Start Pruszcz 1:1
13.05 (niedziela) godz. 15.00  8 kolejka ligi okręgowej młodzików: Gryf - Wda Świecie 2:3

19.05 (sobota) godz. 17.00  25 kolejka ligi okręgowej seniorów: Victoria Lisewo - Gryf  1:2
19.05 (sobota) godz. 12.30  1 kolejka ligi okręgowej orlików w Kruszwicy: Gryf Sicienko, 1:1 Pogoń Mogilno, 3:0 Fala Świekatowo, 2:1 Gopło Kruszwica.
19.05 (sobota) godz. 15.00  sparing żaków w Sicienku: Gryf Sicienko - Olimpia Wtelno

25.05 (piątek) godz. 17.00  2 kolejka ligi okręgowej orlików w Mogilnie: Gryf Sicienko, 1:0 Pogoń Mogilno, 0:0 Fala Świekatowo, 3:0 Gopło Kruszwica.
26.05 (sobota) godz. 11.00  26 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf  - Mustang 0:1
28.05 (poniedziałek) godz. 18.30  10 kolejka ligi okręgowej młodzików: Gwiazda Bydgoszcz - Gryf  1:3

 

Kalendarium - CZERWIEC

1.06 (piątek) godz. 9.00  Turniej Orlików na stadionie Zawiszy: 32 najlepsze drużyny z województwa
2.06 (sobota) godz. 10.00  4 kolejka ligi okręgowej orlików w Sicienku: Gryf Sicienko, 1:0 Pogoń Mogilno, 1:1 Fala Świekatowo, 4:0 Gopło Kruszwica.
2.06 (sobota) godz. 16.00  27 kolejka ligi okręgowej seniorów: Wojownik Wabcz - Gryf 4:3
3.06 (sobota) godz. 15.00  11 kolejka ligi okręgowej młodzików: Gryf - Victoria Koronowo 2:1
4.06 (poniedziałek) godz. 18.00  sparing młodzików: Gryf - Dąb Potulice

7.06 (czwartek) godz. 17.00  12 kolejka ligi okręgowej młodzików: GLKS Dobrcz - Gryf 1:4
9.06 (sobota) godz. 11.00  28 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - BKS Bydgoszcz 1:6
9.06 (sobota) godz. 9.00  Mistrzostwa Świata w Brodnicy (Żacy): Gryf Sicienko
9.06 (sobota) godz. 10.00  4 kolejka ligi okręgowej orlików w Świekatowie: Gryf Sicienko, 3:0 Pogoń Mogilno, 1:0 Fala Świekatowo, 4:1 Gopło Kruszwica.

16.06 (sobota) godz. 16.00  29 kolejka ligi okręgowej seniorów: Iskra Ciechocin - Gryf 4:2
19.06 (wtorek) godz. 9.03  Turniej Młodzików na stadionie Zawiszy: Turniej Euro Metropolia - 4 miejsce

23.06 (sobota) godz. 13.00  14 kolejka ligi okręgowej młodzików: Gryf - Polonia Bydgoszcz 2:0
23.06 (sobota) godz. 16.00  30 kolejka ligi okręgowej seniorów: Gryf - Tor Laskowice 0:0


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [1595]
 

autor: ~obserwator ligi 2017-08-01 19:47:51

avatar na papierze gryf gryf faworytem w meczu pp ale jak na moje zawisza zmiecie was


autor: ~do obserwator 2017-08-12 20:54:49

avatar To marny z Ciebie obserwator....rzeczywiście nas zniosła jak cholera


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Darczyńcy

 

 

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sokół Radomin 9:0 Iskra Ciechocin
Promień Kowalewo 0:1 SP Zawisza Bydgoszcz
KS Łochowo 1:0 Radzynianka
Unia Wąbrzeźno Victoria Lisewo
Mustang Ostaszewo 1:0 Pomorzanin Serock
Cyklon Kończewice 5:0 Flisak Złotoria
Start Pruszcz 2:0 GKS Gryf Sicienko
Grom Więcbork 3:3 Naprzód Jabłonowo

Ostatnie spotkanie

Start PruszczGKS Gryf Sicienko
Start Pruszcz 2:0 GKS Gryf Sicienko
2018-08-11, 17:00:00
     

Najbliższe spotkanie

GKS Gryf SicienkoGrom Więcbork
GKS Gryf Sicienko   Grom Więcbork
2018-08-19, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Naprzód Jabłonowo - SP Zawisza Bydgoszcz
Flisak Złotoria - Start Pruszcz
Pomorzanin Serock - Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo - Mustang Ostaszewo
Radzynianka - Unia Wąbrzeźno
Iskra Ciechocin - KS Łochowo
Promień Kowalewo - Sokół Radomin
GKS Gryf Sicienko - Grom Więcbork

Statystyki drużyny

Najnowszy film

2011/2012 awans do V ligi cz. 1

Losowa galeria

Gryf Sicienko - Tor Laskowice
Ładowanie...