Zieloni Zalesie | 0:3 | GKS Gryf Sicienko |
2020-09-05, 16:30:00 |
||
B-klasa » Bydgoszcz II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||||||||
|
> trampkarze starsi C1 (2006-2007)
Trener Wiesław Wierzbanowski|
tel. 606 987 868
--------------------------------------
> młodzicy starsi D1 (2008-2009)
Trener Cyprian Domeracki
tel. 509 647 041
--------------------------------------
> orlicy starsi E1 (2010-2011)
Trener Bartłomiej Michałek
tel. 667 744 005
…...…………………………...
> orlicy młodsi E2 (2011-2012)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
……...…...…………………...
> żacy F1 i F2 (2012 i młodsi)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
dzisiaj: 63, wczoraj: 1619
ogółem: 3 784 464
statystyki szczegółowe
7.06 (niedziela) 12.00
Sokół Nowy Dwór - Gryf
20.06 (sobota) 17.00
Gryf - Czarni Nakło
5.07 (niedziela) 15.00
Gryf - Fuks Wielowicz
9.07 (czwartek) 19.00
Olimpia Wtelno - Gryf
18.07 (sobota) 17.00
Gryf - Sokół Nowy Dwór
2.08 (niedziela) 17.00
Gryf - Orzeł Przyłęki
9.09 (niedziela) 19.00
Orzeł Przyłęki - Gryf
15.08 (sobota) 17.00
Gryf - Sportis II Łochowo
23.08 (niedziela) 17.30
Gryf - Iskra Zamość Rynarzewo
29 lub 30 sierpnia
1 kolejka B-klasy
Gryf - Unia Solec Kujawski II
TERMINARZ
5.09 sobota 10.00: Gryf - Victoria Niemcz (w Niemczu jako gospodarze) 2:14
9.09 czwartek 17.15: Wisełka Fordon - Gryf
12.09 sobota 16.00: Gryf - Wda II Świecie
19.09 sobota 14.00: Gryf - Wda Świecie
26.09 sobota 11.00: Wisełka II Solec Kujawski - Gryf
3.10 sobota 11.00: Gryf - GLKS Anmar Osielsko
11.10 niedziela 13.00: Start Pruszcz - Gryf
17.10 pauza
24.10 sobota 12.00: Victoria Koronowo - Gryf
7.10 sobota 11.00: Gryf - GLKS II Anmar Osielsko
14.11 sobota 11.00 Unia Solec Kujawski - Gryf
Orlicy, jako gospodarze będą rozgrywać swoje mecze na Orliku w Zielonczynie.
SKŁAD LIGI (oraz linki stron internetowych):
- Victoria Niemcz,
- Wisełka Fordon,
- Wda Świecie,
- Wda III Świecie,
- Wisełka II Solec Kujawski,
- GLKS Anmar Osielsko,
- Start Pruszcz,
- Victoria Koronowo,
- GLKS Anmar II Osielsko,
- Unia Solec Kujawski,
- Gryf Sicienko.
SKŁAD ZESPOŁU
1. Adrian Buller
2. Hubert Buller
3. Nikodem Żuchowski
4. Jakub Jabłoński
5. Hubert Jędrzejczak
6. Franciszek Kanabaja
7. Jakub Leihs
8. Filip Opas
9. Kamil Zakurzewski
10. Michał Bartol
11. Paweł Bartol
12. Bartosz Boliński
13. Dymitr Bracikowski
14. Wiktor Chojnowski
15. Antoni Czajka
16. Leszek Falba
17. Maciej Karczewski
18. Kamil Kwasigroch
19. Jakub Łączkowski
20. Patryk Leśny
21. Karol Mombo-Mabiala
22. Aleksander Popa
23. Antoni Syrocki
24. Bartosz Szpojda
25. Piotr Witkowski
26. Kacper Zboiński
....
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)