Zieloni Zalesie | 0:3 | GKS Gryf Sicienko |
2020-09-05, 16:30:00 |
||
B-klasa » Bydgoszcz II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||||||||
|
> trampkarze starsi C1 (2006-2007)
Trener Wiesław Wierzbanowski|
tel. 606 987 868
--------------------------------------
> młodzicy starsi D1 (2008-2009)
Trener Cyprian Domeracki
tel. 509 647 041
--------------------------------------
> orlicy starsi E1 (2010-2011)
Trener Bartłomiej Michałek
tel. 667 744 005
…...…………………………...
> orlicy młodsi E2 (2011-2012)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
……...…...…………………...
> żacy F1 i F2 (2012 i młodsi)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
dzisiaj: 330, wczoraj: 1619
ogółem: 3 784 731
statystyki szczegółowe
7.06 (niedziela) 12.00
Sokół Nowy Dwór - Gryf
20.06 (sobota) 17.00
Gryf - Czarni Nakło
5.07 (niedziela) 15.00
Gryf - Fuks Wielowicz
9.07 (czwartek) 19.00
Olimpia Wtelno - Gryf
18.07 (sobota) 17.00
Gryf - Sokół Nowy Dwór
2.08 (niedziela) 17.00
Gryf - Orzeł Przyłęki
9.09 (niedziela) 19.00
Orzeł Przyłęki - Gryf
15.08 (sobota) 17.00
Gryf - Sportis II Łochowo
23.08 (niedziela) 17.30
Gryf - Iskra Zamość Rynarzewo
29 lub 30 sierpnia
1 kolejka B-klasy
Gryf - Unia Solec Kujawski II
Dobry początek juniorów
Bardzo dobrze rozpoczęli swoje rozgrywki juniorzy starsi. Drużyna prowadzona przez Trenera Jarosława Janiszewskiego w wyjazdowym spotkaniu pokonała GLKS Dobrcz 2:0. Na listę strzelców wpisali się Kacper Kilan w 38 min. oraz Oskar Jackowski w 85 min.
W tej grupie rozgrywkowej jest tylko sześć drużyn (Gryf Sicienko, GLKS Dobrcz, Tor Laskowice, Grom Osie, Tucholanka Tuchola oraz Victoria Koronowo). W rundzie jesiennej zespoły będą grały ze sobą dwukrotnie, czyli w sumie rozegranych zostanie 10 kolejek.
W drugiej kolejce Gryf zagra u siebie z Torem Laskowice w niedzielę o godz. 11.00.
GLKS Dobrcz - Gryf (junior starszy) 0:2
Skład Gryfu:
Jakub Tkaczyk, Mateusz Giersz, Patryk Szamlewski, Patryk Rosiak, Jakub Dzikowski, Mateusz Szpryngiel (Paweł Mazalon), Arek Czekalski, Kamil Kwasigroch, Kacper Kilan (Kamil Nowak), Michał Krasulak (Kamil Górzyński), Oskar Jackowski (Laskowski). Pozostali: Michał Trela, Filip Wojnowski.
Pozostałe wyniki:
Victoria Koronowo - Tor Laskowice 1:6
Grom Osie - Tucholanka Tuchola ???