Zieloni Zalesie | 0:3 | GKS Gryf Sicienko |
2020-09-05, 16:30:00 |
||
B-klasa » Bydgoszcz II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||||||||
|
> trampkarze starsi C1 (2006-2007)
Trener Wiesław Wierzbanowski|
tel. 606 987 868
--------------------------------------
> młodzicy starsi D1 (2008-2009)
Trener Cyprian Domeracki
tel. 509 647 041
--------------------------------------
> orlicy starsi E1 (2010-2011)
Trener Bartłomiej Michałek
tel. 667 744 005
…...…………………………...
> orlicy młodsi E2 (2011-2012)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
……...…...…………………...
> żacy F1 i F2 (2012 i młodsi)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
dzisiaj: 41, wczoraj: 1619
ogółem: 3 784 442
statystyki szczegółowe
7.06 (niedziela) 12.00
Sokół Nowy Dwór - Gryf
20.06 (sobota) 17.00
Gryf - Czarni Nakło
5.07 (niedziela) 15.00
Gryf - Fuks Wielowicz
9.07 (czwartek) 19.00
Olimpia Wtelno - Gryf
18.07 (sobota) 17.00
Gryf - Sokół Nowy Dwór
2.08 (niedziela) 17.00
Gryf - Orzeł Przyłęki
9.09 (niedziela) 19.00
Orzeł Przyłęki - Gryf
15.08 (sobota) 17.00
Gryf - Sportis II Łochowo
23.08 (niedziela) 17.30
Gryf - Iskra Zamość Rynarzewo
29 lub 30 sierpnia
1 kolejka B-klasy
Gryf - Unia Solec Kujawski II
W najbliższy piątek o godz. 18.00 nasz zespół zagra sparing z liderem A-klasy Burzą Nowa Wieś Wielka. W następnym tygodniu zaplanowane są dwa kolejne sparingi. Szczegóły poniżej.
Seniorzy (V liga):
1 lutego (sobota) godz. 16.00 na sztucznej murawie Chemika: z Gromem Osie (IV liga)
15 lutego (sobota) godz. 20.00 na sztucznej murawie na ul. Słowiańskiej: z KS Łochowo (A-klasa)
21 lutego (piątek) godz. 18.00 na sztucznej murawie Chemika: z Burzą Nowa Wieś Wielka (A-klasa)
27 lutego (czwartek) godz. 20.30 na sztucznej murawie Zawiszy: z BKS Bydgoszcz (A-klasa)
1 marca (sobota) godz. 14.00 na sztucznej murawie na ul. Słowiańskiej: z LKS Dąbrowa Chełmińska (A-klasa)
5/6 marca (środa/czwartek) sparing z ????
8 marca (sobota) godz. 16.00 na sztucznej murawie Chemika: z Sokołem Nowy Dwór (B-klasa)
15 marca (sobota) godz. 16.00 na sztucznej murawie Chemika: z Victorią Koronowo (A-klasa).