Gryf Sicienko - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Gminny Klub Sportowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Łochowo - Flisak Złotoria 3:1
  • Legia Chełmża - Iskra Ciechocin 2:0
  • Polonia Bydgoszcz - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:1
  • Sokół Radomin - Mustang Ostaszewo 2:3
  • Czarni Nakło - Pomorzanin Serock 2:1
  • Wisła Nowe - Wda II Świecie/Przechowo 3:2
  • Tor Laskowice - Drwęca Golub Dobrzyń 3:0
  • Olimpia II Grudziądz - Gryf Sicienko 6:0
  •        

Licznik odwiedzin

 Rekord odwiedzin strony

18.11.2012

6207 osób/dobę

Reklama

Kipsta F700

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1045, wczoraj: 969
ogółem: 1 521 989

statystyki szczegółowe

Administrator strony

Wiesław Wierzbanowski
tel. 606 987 868
mail: komar2442@wp.pl

Kadra szkoleniowa

Seniorzy - liga okręgowa
Trener Remigiusz Kuś
(​tel. 502 259 579)

Juniorzy starsi - klasa j. st.
Trener Jarosław Janiszewski
(tel. 664 332 035)

Orlicy - klasa orlików
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)

Żacy - klasa żaków
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)

Gryf na Facebook

Linki

Terminarz Juniorzy Starsi

30.08 niedziela 11.00: Gryf - GLKS Anmar Osielsko
2.09 środa Spójnia Białe Błota - Gryf
6.09 niedziela 11.00: Gryf - Tucholanka Tuchola
13.09 niedziela 11.00: Krajna Sępólno Krajeńskie - Gryf
16.09 środa 18.00: Gryf - Czarni Nakło
20.09 niedziela 11.00: Gryf - Tor Laskowice

26.09 pauza
4.10 niedziela 16.00: GLKS Anmar Osielsko - Gryf
11.10 niedziela 11.00: Gryf - Spójnia Białe Błota
18.10 niedziela 14.00: Tucholanka Tuchola - Gryf
25.10 niedziela 11.00: Gryf - Krajna Sępólno Krajeńskie
8.11 niedziela 15.00: Czarni Nakło - Gryf
11.11 środa Tor Laskowice - Gryf
14.11 pauza
Juniorzy, jako gospodarze będą rozgrywać swoje mecze na boisku w Sicienku.

Terminarz Orlików

5.09 sobota 10.00: Gryf - Victoria Niemcz (w Niemczu jako gospodarze)
9.09 środa Wisełka Fordon - Gryf
12.09 sobota 11.00: Gryf - Wda II Świecie
19.09 sobota 14.00: Gryf - Wda Świecie

26.09 sobota 11.00: Wisełka II Solec Kujawski - Gryf
3.10 sobota 11.00: Gryf - GLKS Anmar Osielsko
10/11.10 Start Pruszcz - Gryf
17.10 pauza
24.10 sobota 12.00: Victoria Koronowo - Gryf
7.10 sobota 11.00: Gryf - GLKS II Anmar Osielsko
14.11 sobota 11.00 Unia Solec Kujawski - Gryf
Orlicy, jako gospodarze będą rozgrywać swoje mecze na Orliku w Zielonczynie.

Turnieje Żaków

12/13.09 Turniej w Białych Błotach
19.09 (sobota) godz. 9.00 Turniej w Zielonczynie
26/27.09 Turniej w Łochowie
3/4.10 Turniej w Nakle
10/11.10 Turniej w Białych Błotach
W każdym turnieju będzie uczestniczyć 5 zespołów, które zagrają systemem "każdy z każdym" 2 x 10 minut.
Zespoły w naszej grupie:
- KS Łochowo,
- Spójnia Białe Błota I,
- Spójnia Białe Błota II,
- Mezar Nakło
-
Gryf Sicienko.
Jeden z turniejów odbędzie się na Orliku w Zielonczynie.

Najnowsza galeria

12.08.12 r. Gryf - Drwęca 3:1
Ładowanie...

Losowa galeria

Jeszcze o meczu z Tucholanką
Ładowanie...

Aktualności


Wspierają nas

Gmina Sicienko

Reklama

herb

Numer konta:

67 8142 1046 0000

0390 2000 0001

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Kalendarium

28

08-2015

piątek

18.00 trening juniorów starszych w Sicienku

29

08-2015

sobota

Gryf Sicienko - Drwęca Golub Dobrzyń - 17:00

30

08-2015

niedziela

11.00 1 kolejka ligi juniorów starszych: Gryf - GLKS Anmar Osielsko

31

08-2015

pon.

01

09-2015

wtorek

02

09-2015

środa

03

09-2015

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
KS Łochowo 3:1 Flisak Złotoria
Legia Chełmża 2:0 Iskra Ciechocin
Polonia Bydgoszcz 0:1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Sokół Radomin 2:3 Mustang Ostaszewo
Czarni Nakło 2:1 Pomorzanin Serock
Wisła Nowe 3:2 Wda II Świecie/Przechowo
Tor Laskowice 3:0 Drwęca Golub Dobrzyń
Olimpia II Grudziądz 6:0 Gryf Sicienko

Ostatnie spotkanie

Wisła Strzelce GórneGryf Sicienko
Wisła Strzelce Górne 2:4 Gryf Sicienko
2015-08-26, 18:00:00
     
spotkanie pucharowe

Najbliższe spotkanie

Gryf SicienkoDrwęca Golub Dobrzyń
Gryf Sicienko   Drwęca Golub Dobrzyń
2015-08-29, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Flisak Złotoria - Tor Laskowice
Gryf Sicienko - Drwęca Golub Dobrzyń
Wda II Świecie/Przechowo - Olimpia II Grudziądz
Pomorzanin Serock - Wisła Nowe
Mustang Ostaszewo - Czarni Nakło
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Sokół Radomin
Iskra Ciechocin - Polonia Bydgoszcz
KS Łochowo - Legia Chełmża

Seniorzy

Najnowszy film

2011/2012 awans do V ligi cz. 1