Gryf Sicienko - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Gminny Klub Sportowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Flisak Złotoria - Polonia Bydgoszcz
  • Legia Chełmża - Sokół Radomin 0:1
  • KS Łochowo - Czarni Nakło 1:2
  • Iskra Ciechocin - Wisła Nowe 1:3
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński - Olimpia II Grudziądz 3:0
  • Mustang Ostaszewo - Drwęca Golub Dobrzyń 5:1
  • Pomorzanin Serock - Tor Laskowice 5:0
  • Wda II Świecie/Przechowo - Gryf Sicienko 3:0
  •        

Licznik odwiedzin

 Rekord odwiedzin strony

18.11.2012

6207 osób/dobę

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 343, wczoraj: 1629
ogółem: 1 790 827

statystyki szczegółowe

Administrator strony

Wiesław Wierzbanowski
tel. 606 987 868
mail: komar2442@wp.pl

Kadra szkoleniowa

Seniorzy - liga okręgowa
Trener Remigiusz Kuś
(​tel. 502 259 579)

Juniorzy starsi - klasa j. st.
Trener Jarosław Janiszewski
(tel. 664 332 035)

Orlicy - klasa orlików
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)

Żacy - klasa żaków
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)

Seniorzy (drugi zespół) - BLSP
Prowadzący Paweł Tubisz
(tel. 663 255 432)

>>>link do strony<<<

Gryf na Facebook

Linki

Terminarz Gryf 2 Sicienko

BLSP >>link<<
Gryf Sicienko 2 >>link<<

20.03 Gryf 2 - Kaba 22:3
2.04 sobota 19.40: Gryf 2 - Bravehearts  9:3
10.04 niedziela 18.00: Gryf 2 - CBD  12:6
15.04 piątek 19.00 Gryf 2 - Novum Plast  5:5
23.04 sobota 19.40: Gryf 2 - Wirtuozi  14:1
6.05 piątek 20.20: Gryf 2 - Flugo
15.05 niedziela 20.40: Gryf 2 - Agilitas-med

Terminarz Juniorzy Starsi

2.04 (sobota) godz. 14.00: Osielsko - Gryf  5:0
10.04 (niedziela) godz. 12.00: Gryf - Spójnia   0:3
17.04 (niedziela) godz. 14.00: Tucholanka - Gryf   3:3
20.04 (środa) godz. 18.00: Gryf - Krajna 4:0
23/24.04 Czarni - Gryf 0:3 w.o.
30.04 (sobota) godz. 10.00: Tor - Gryf

pauza
8.05 (niedziela) godz. 12.00: Gryf - Osielsko
14.05 (sobota) godz. 18.00: Spójnia - Gryf
22.05 (niedziela) godz. 12.00: Gryf - Tucholanka
29.05 (niedziela) godz. 11.00: Krajna - Gryf
5.06 (niedziela) godz. 12.00: Gryf - Czarni  3:0 w.o.
12.06 (niedziela) godz. 12.00: Gryf - Tor

pauza
Juniorzy, jako gospodarze będą rozgrywać swoje mecze na boisku w Wojnowie.

Terminarz Orlików

10.04 niedziela 13.30: Victoria Niemcz - Gryf   12:5
16.04 sobota 13.00: Gryf - Wisełka Fordon   3:5
23.04 sobota 11.00:  Wda II Świecie - Gryf   0:7
30.04 sobota 11.00: Wda Świecie - Gryf
8.05 niedziela 12.00: Gryf - Wisełka II Solec Kujawski
14.05 sobota: GLKS Anmar Osielsko - Gryf
21.05 sobota 12.00: Gryf - Start Pruszcz
28.05 pauza
4.06 sobota 12.00: Gryf - Victoria Koronowo
11.06 sobota: GLKS II Anmar Osielsko - Gryf
18.06 sobota 12.00: Gryf - Unia Solec Kujawski
Orlicy, jako gospodarze będą rozgrywać swoje mecze na Orliku w Zielonczynie.

Turnieje Żaków

Grupa finałowa 1-5
7.05 sobota od godz. 10.00 Turniej w Cekcynie
14.05 sobota od godz. 13.00 Turniej w Zielonczynie
21/22.05 Turniej w Bydgoszczy
28/29.05 Turniej w Żninie
4/5.06 Turniej w Janikowie

W turniejach wystąpią:
> KS Jeziorak Żnin
> GLKS Cis Cekcyn
> JSS Bydgoszcz
> KS Unia Janikowo
> GKS Gryf Sicienko

Najnowsza galeria

12.08.12 r. Gryf - Drwęca 3:1
Ładowanie...

Losowa galeria

Dano temu...........
Ładowanie...

Aktualności


Wspierają nas

Gmina Sicienko

Reklama

herb

Numer konta:

67 8142 1046 0000

0390 2000 0001

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Flisak Złotoria Polonia Bydgoszcz
Legia Chełmża 0:1 Sokół Radomin
KS Łochowo 1:2 Czarni Nakło
Iskra Ciechocin 1:3 Wisła Nowe
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3:0 Olimpia II Grudziądz
Mustang Ostaszewo 5:1 Drwęca Golub Dobrzyń
Pomorzanin Serock 5:0 Tor Laskowice
Wda II Świecie/Przechowo 3:0 Gryf Sicienko

Ostatnie spotkanie

Wda II Świecie/PrzechowoGryf Sicienko
Wda II Świecie/Przechowo 3:0 Gryf Sicienko
2016-04-24, 11:00:00
     

Najbliższe spotkanie

Gryf SicienkoPomorzanin Serock
Gryf Sicienko   Pomorzanin Serock
2016-04-30, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Wda II Świecie/Przechowo - Flisak Złotoria
Gryf Sicienko - Pomorzanin Serock
Tor Laskowice - Mustang Ostaszewo
Drwęca Golub Dobrzyń - Radzynianka Radzyń Chełmiński
Olimpia II Grudziądz - Iskra Ciechocin
Wisła Nowe - KS Łochowo
Czarni Nakło - Legia Chełmża
Sokół Radomin - Polonia Bydgoszcz

Seniorzy

Najnowszy film

2011/2012 awans do V ligi cz. 1