Gryf Sicienko - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Gminny Klub Sportowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pomorzanin Toruń - Naprzód Jabłonowo 1:2
  • Drwęca G. D. - Legia Chełmża 2:1
  • Pomorzanin Serock - Wisła Nowe 0:2
  • Start Pruszcz - Unia Wąbrzeźno 0:1
  • Chemik Bydgoszcz - Sokół Radomin 2:0
  • Gryf Sicienko - Czarni Nakło 2:4
  • Strażak Przechowo - Tor Laskowice 6:2
  • Mustang Ostaszewo - Piast Łasin 2:0
  •        

Gryf na Facebook

Reklama

Kipsta F700

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 177, wczoraj: 738
ogółem: 1 435 846

statystyki szczegółowe

Licznik odwiedzin

 Rekord odwiedzin strony

18.11.2012

6207 osób/dobę

Linki

Terminarz b-klasa

22.03 godz. 16.00 (ndz) Gryf 2 - Łokietek Wierzchucin 1:0
29.03 godz. 14.00 Gwiazda Sypniewo - Gryf 2 5:1
4/5.04 przerwa w rozgrywkach

12.04 godz. 16.00 (ndz) Gryf 2 - Myśliwiec Gostycyn 2:0
18/19.04 Gryf 2 - pauza
26.04 godz. 16.00 (ndz) Gryf 2 - KS Kawle 0:2
3.04 godz. 16.00 (ndz) Gryf 2 - Sokół Nowy Dwór 3:1
10.05 godz. 14.00 Victoria Mąkowarsko - Gryf 2 0:2
17.05 godz. 16.00 (ndz) Gryf 2 - Taxus Komierowo 2:3
24.05 godz. 14.00 (ndz) FUKS Wielowicz - Gryf 2
31.05 godz. 16.00 (ndz) Gryf 2 - Olimpia Wtelno
7.06 godz. 16.00 (ndz) Biomasa Skarpa - Gryf 2
13.06 godz. 17.00 (sb) Gryf 2 - LKS Kęsowo
21.06 godz. 11.00 TKP Tuchola - Gryf 2

Terminarz junior starszy

12.04 godz. 11.00 (ndz) Gryf - GLKS Dobrcz 0:3
19.04 godz. 13.00 (ndz) Tor Laskowice - Gryf 1:4
26.04 godz. 11.00 (ndz) Gryf - Grom Osie 2:3
3.05 godz. 14.00 (ndz) Tucholanka Tuchola - Gryf 9:0
10.05 godz. 11.00 (ndz) Gryf - Victoria Koronowo 4:3
17.05 godz. 11.00 (ndz) GLKS Dobrcz - Gryf 8:1
24.05 godz. 11.00 (ndz) Gryf - Tor Laskowice
30.05 godz 10.00 (sb) Grom Osie - Gryf
7.06 godz. 11.00 (ndz) Gryf - Tucholanka Tuchola
14.06 godz. 11.00 (ndz) Victoria Koronowo - Gryf

Terminarz junior młodszy

19.04 niedziela godz. 13.00 Gryf - Krajna Sępólno 1:2
25.04 sobota 13.00 Gwiazda II Bydgoszcz - Gryf 11:0
29.04 środa Gryf - Unia Solec Kujawski 2:3
6.05 środa 17.00 Gryf - GLKS Osielsko 1:4
10.05 niedziela 13.30 Spójnia Białe Błota - Gryf 4:1
16.05 niedziela 12.00 Gryf - Czarni Nakło 1:7
2.06 wtorek 18.00 Szubinianka Szubin - Gryf
31.05 Gryf - Kamionka Kamień Kr. 3:0 walkower
4.06 Dąb Potulice - Gryf 0:3 walkower
7.06 niedziela 15.00 Gryf - Grom Więcbork
Gryf - pauza

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Najnowsza galeria

12.08.12 r. Gryf - Drwęca 3:1
Ładowanie...

Losowa galeria

GKS Gryf Sicienko- Dąbrowa Chełmińska
Ładowanie...

Wspierają nas

Urząd Gminy w Sicienku

Salonik Piłkarski GOLDEN GOAL

Zakład Wielobr. MEBLE PASTOR

 

VICTORIA CYMES

TADBUD, Osowa Góra

"Dzwonnik Gaz"

Gospodarstwo Rolne "Wojnowo"

www.maszyny-rolnicze.pl

Sklep Spożywczo-Monopolowy

Wojnowo 42

Quick Trans
Paweł Bukowiński
tel. 668-307-705

 

Aktualności


Strona Gryfu 2

...

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Dam pracę

Zatrudnię od zaraz malarzy i pracowników do prac wykończeniowych.
kontakt:
Tomasz Szewczuk
tel. 691 700 909

herb

Numer konta:

67 8142 1046 0000

0390 2000 0001

Kalendarium

24

05-2015

niedziela

11.00 liga juniorów starszych: Gryf - Tor Laskowice

FUKS Wielowicz - Gryf 2 Sicienko - 14:00

25

05-2015

pon.

26

05-2015

wtorek

27

05-2015

środa

18.00 eliminacje do Olimpiady LZS: Świekatowo - Sicienko

28

05-2015

czwartek

29

05-2015

piątek

30

05-2015

sobota

Gryf Sicienko - Piast Łasin - 17:00

Seniorzy

Najnowszy film

2011/2012 awans do V ligi cz. 1

Trener seniorów Remigiusz Kuś

Krzysztof Jabłoński

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Pomorzanin Toruń 1:2 Naprzód Jabłonowo
Drwęca G. D. 2:1 Legia Chełmża
Pomorzanin Serock 0:2 Wisła Nowe
Start Pruszcz 0:1 Unia Wąbrzeźno
Chemik Bydgoszcz 2:0 Sokół Radomin
Gryf Sicienko 2:4 Czarni Nakło
Strażak Przechowo 6:2 Tor Laskowice
Mustang Ostaszewo 2:0 Piast Łasin

Ostatnie spotkanie

Gryf SicienkoCzarni Nakło
Gryf Sicienko 2:4 Czarni Nakło
2015-05-16, 17:00:00
     

Tabela ligowa

Najbliższe spotkanie

Gryf SicienkoPiast Łasin
Gryf Sicienko   Piast Łasin
2015-05-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Naprzód Jabłonowo - Mustang Ostaszewo
Piast Łasin - Strażak Przechowo
Tor Laskowice - Gryf Sicienko
Czarni Nakło - Chemik Bydgoszcz
Sokół Radomin - Start Pruszcz
Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Serock
Wisła Nowe - Drwęca G. D.
Legia Chełmża - Pomorzanin Toruń

Sukcesy