Zieloni Zalesie | 0:3 | GKS Gryf Sicienko |
2020-09-05, 16:30:00 |
||
B-klasa » Bydgoszcz II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 3 | ||||||||||||||||||
|
> trampkarze starsi C1 (2006-2007)
Trener Wiesław Wierzbanowski|
tel. 606 987 868
--------------------------------------
> młodzicy starsi D1 (2008-2009)
Trener Cyprian Domeracki
tel. 509 647 041
--------------------------------------
> orlicy starsi E1 (2010-2011)
Trener Bartłomiej Michałek
tel. 667 744 005
…...…………………………...
> orlicy młodsi E2 (2011-2012)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
……...…...…………………...
> żacy F1 i F2 (2012 i młodsi)
Trener Maciej Lewicki
tel. 601 157 723
dzisiaj: 175, wczoraj: 1619
ogółem: 3 784 576
statystyki szczegółowe
7.06 (niedziela) 12.00
Sokół Nowy Dwór - Gryf
20.06 (sobota) 17.00
Gryf - Czarni Nakło
5.07 (niedziela) 15.00
Gryf - Fuks Wielowicz
9.07 (czwartek) 19.00
Olimpia Wtelno - Gryf
18.07 (sobota) 17.00
Gryf - Sokół Nowy Dwór
2.08 (niedziela) 17.00
Gryf - Orzeł Przyłęki
9.09 (niedziela) 19.00
Orzeł Przyłęki - Gryf
15.08 (sobota) 17.00
Gryf - Sportis II Łochowo
23.08 (niedziela) 17.30
Gryf - Iskra Zamość Rynarzewo
29 lub 30 sierpnia
1 kolejka B-klasy
Gryf - Unia Solec Kujawski II
Kalendarium - WRZESIEŃ
środa (3 września)
godz. 18.00 sparing orlików w Nakle: Czarni Nakło - Gryf
sobota (5 września)
godz. 10.00 1 kolejka Ligi Żaka we Wtelnie: CWZS II, CWZS, Olimpia II - Gryf
godz. 10.00 1 kolejka Ligi Orlika w Bydgoszczy: MUKS, MUKS II, MUKS III, Gryf (Trener Bartek)
godz. 10.00 1 kolejka Ligi Orlika Bydgoszczy: SP Zawisza, JAcademy, JAcademy II, Gryf (Trener Maciej)
godz. 12.00 6 kolejka Ligi Trampkarzy w Bydgoszczy: MUKS - Gryf 2:5
godz. 16.30 2 kolejka B-klasy: Zieloni Zalesie - Gryf 0:3
niedziela (6 września)
godz. 17.00 2 kolejka Ligi Młodzika w Sicienku: Gryf - Mezar Nakło 3:2
sobota (12 września)
godz. 10.00 2 kolejka Ligi Deichmann U9: Gryf (Albania)
godz. 10.00 3 kolejka Ligi Młodzika w Janowcu: Sparta Janowiec - Gryf 2:1
godz. 13.00 2 kolejka Ligi Orlika w Zielonczynie: Gryf (Trener Bartek), Olimpia, Gwiazda
godz. 14.00 7 kolejka Ligi Trampkarzy w Sicienku: Gryf - Tucholanka - przełożony na inny termin
niedziela (13 września)
godz. 10.00 2 kolejka Ligi Orlika na Chemiku: Chemik, Gryf (Trener Maciej), Unia Solec, Wisła Fordon
godz. 13.30 2 kolejka Ligi Żaka w Zielonczynie: Gryf, Olimpia Wtelno, Victoria III Koronowo
godz. 17.00 3 kolejka B-klasy: Gryf - Victoria Kołaczkowo 5:0
sobota (19 września)
godz. 11.00 4 kolejka B-klasy: Gryf - Skra Paterek 2:0
godz. 14.00 4 kolejka Ligi Młodzika w Sicienku: Gryf - Bzyki Żnin 6:1
godz. 14.00 3 kolejka Ligi Orlika na Polonii: Polonia, Gwiazda II, Wisła II Fordon, Gryf (Trener Bartek)
godz. 16.30 8 kolejka Ligi Trampkarzy w Sicienku: Gryf - BKS- przełożony na inny termin
godz. 15.00 3 kolejka Ligi Żaka w Więcborku: Grom, Gryf, JAcademy
niedziela (20 września)
godz. 13.30 3 kolejka Ligi Orlika w Zielonczynie: Gryf (Trener Maciej), Chemik II, Sportis, KKP
środa (23 września)
godz. 16.30 7 kolejka Ligi Trampkarzy w Sicienku: Gryf - Tucholanka
sobota (26 września)
godz.13.00 4 kolejka Ligi Orlika w Zielonczynie: Gryf (Trener Maciej), Spójnia Białe Błota, Victoria Niemcz Osielsko
niedziela (27 września)
godz. 11.00 5 kolejka Ligi Młodzika w Nakle: Czarni Nakło - Gryf
godz. 11.00 9 kolejka Ligi Trampkarzy w Nowem: Wisła Nowe - Gryf
godz. 14.00 4 kolejka Ligi Żaka w Mroczy: Feniks Mrocza, Victoria II Koronowo, Gryf (Trener Maciej)
godz. 14.00 5 kolejka B-klasy: Dąb Potulice - Gryf
godz. 13.00 4 kolejka Ligi Orlika w Bydgoszczy: Gryf (Trener Bartek), BKS II Bydgoszcz, Grom Więcbork, Wisła Fordon
środa (30 września)
godz. 16.30 8 kolejka Ligi Trampkarzy w Sicienku: Gryf - BKS Bydgoszcz
Drużyna w składzie: bramkarz Szymon Winiarczyk, Piotr Bartyś, Hubert Waliszewski, Zidan Abdel Raouf, Jakub Rosa, Michał Rosa wygrała turniej Dąb CUP w Potulicach!!!
W tym tygodniu zaingurowane zostały treningi indywidualne dla wyróżniających się piłkarzy. Zajęcia prowadzone są przez Trenera Remigiusza Kusia.
Remigiusz Kuś w przeszłości trenował m. in. seniorów GKS Gryf Sicienko, drużynę KKP Bydgoszcz (ekstraklasa kobiet), a także Reprezentację Województwa Kujawsko-Pomorskiego rocznika 2004.
Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Wawrzyniak zostało partnerem medycznym GKS "Gryf" Sicienko.
Dzięki porozumieniu wszyscy piłkarze naszego Klubu mają zapewnioną profesjonalną opiekę rehabilitacyjną.
Poznaliśmy terminarz ligowy żaków GKS "Gryf" Sicienko, Zespół prowadzony przez Trenera Macieja Lewickiego pierwszy turniej rozegra w weekend
Skład Ligi:
GKS "Gryf" Sicienko
Victoria Koronowo
Victoria Koronowo II
Victoria Koronowo III
Olimpia Wtelno
Olimpia Wtelno II
JAcademy Bydgoszcz
JAcademy Bydgoszcz II
Grom Więcbork
Feniks Mrocza
CWZS Bydgoszcz
CWZS II Bydgoszcz
Terminarz:
5/6.09 Gryf, Olimpia Wtelno II, CWZS Bydgoszcz, CWZS II Bydgoszcz
12/13.09 Gryf, Victoria Koronowo III, Olimpia Wtelno
19/20.09 Gryf, JAcademy Bydgoszcz, Grom Więcbork
26/27.09 Gryf, Feniks Mrocza, Victoria II Koronowo
3/4.10 Gryf, JAcademy Bydgoszcz II, Victoria Koronowo
Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN w Bydgoszczy przedstawia podział na grupy w rozgrywkach klasy B okręgu bydgoskiego obowiązujący w sezonie 2020/2021. Terminarz rozgrywek zostanie opublikowany wkrótce.
B klasa 3 grupa
Unia II Solec Kujawski
Dąb Potulice
Skra Paterek
Orzeł Kcynia
Czarni Nakło
Wisła Fordon
Gryf Sicienko
Zorza Ślesin
Amator Bydgoszcz
Victoria Kołaczkowo
Orzeł Przyłęki