Gryf Sicienko - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Gminny Klub Sportowy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gryf Sicienko - BKS Bydgoszcz 3:3
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński - Mustang Ostaszewo
  • Pomorzanin Serock - KS Łochowo 3:3
  • Iskra Ciechocin - Wojownik Wabcz 4:0
  • Promień Kowalewo - Wda II Świecie/Przechowo 0:7
  • Tor Laskowice - Victoria Lisewo 3:1
  • Sokół Radomin - Drwęca Golub Dobrzyń 7:1
  • Flisak Złotoria - Polonia Bydgoszcz 0:3
  •        

Licznik odwiedzin

 Rekord odwiedzin strony

18.11.2012

6207 osób/dobę

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1837, wczoraj: 2014
ogółem: 2 024 669

statystyki szczegółowe

Administrator strony

Wiesław Wierzbanowski
tel. 606 987 868
mail: komar2442@wp.pl

Kadra szkoleniowa 2016/2017

Seniorzy - liga okręgowa
Trener Remigiusz Kuś
(​tel. 502 259 579)

Orlicy I - klasa orlików
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)

Orlicy II - klasa orlików
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)

Seniorzy (drugi zespół) - BLSP
Prowadzący Paweł Tubisz
(tel. 663 255 432)

>>>link do strony<<<

Gryf na Facebook

Linki

Terminarz Gryf 2 Sicienko

BLSP >>link<<
Gryf Sicienko 2 >>link<<

20.03 Gryf 2 - Kaba 22:3
2.04 sobota 19.40: Gryf 2 - Bravehearts  9:3
10.04 niedziela 18.00: Gryf 2 - CBD  12:6
15.04 piątek 19.00 Gryf 2 - Novum Plast  5:5
23.04 sobota 19.40: Gryf 2 - Wirtuozi  14:1
6.05 piątek 20.20: Gryf 2 - Flugo   15:9
15.05 niedziela 20.40: Gryf 2 - Agilitas-med   9:8
22.05 niedziela 19.20: Gryf 2 - The Beds 2  15:0
28.05 sobota 18.00: Gryf 2 - FC Gondors  10:3
5.06 niedziela 19.20: Gryf 2 - Ona i Oni 25:3
11.06 sobota 19.20: Gryf 2 - Epi-Vimagco  11:0
18.06 sobota 20.40: Gryf 2 - Trolle 16:3
25.06 sobota 20.40: Gryf 2 - El-Kajo 6:7
29.06 środa 19.00: Gryf 2 - RK 10 16:5
28.08 niedziela 20.40: Gryf 2 - AA 18:3
3.09 sobota 20.40: Gryf 2 - Inter Bydgoszcz  3:0 w.o.

11.09 niedziela 18.00: Gryf 2 - Galacticos 8:7
17.09 sobota 20.40: Gryf 2 - Team SDL 23:5
21.09 środa 19.00: Gryf 2 - Magnetic Team 26:4
2.10 niedziela 18.00: Gryf 2 - Drużyna Mistrzów 27:3
8.10 sobota 18.00: Gryf 2 - FC Blue System 8:5
14.10 piątek 20.20: Gryf 2 - LIDL   13:5
22.10 sobota 20.40: Gryf 2 - Hipsterzy 3:0 w.o.

Wydarzenia

Sezon 2016/2017

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-12-01 13:22

Kalendarium - LISTOPAD

5.11 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: Gryf - Wojownik Wabcz  8:1
5.11 (sobota) 4 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Bydgoszczy):
godz. 13.30 Gryf II - Spójnia Białe Błota 0:1
godz. 14.30 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz 0:3
godz. 15.30 Gryf II - Czarni Nakło 0:1

6.11 (niedziela) 4 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Bydgoszczy):
godz. 14.30 Gryf - MKS Łochowo  0:1
godz. 15.30 Gryf - Dąb Potulice
  2:4
godz. 16.00 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon  0:2

12.11 (sobota) godz. 13.00 seniorzy: KS Łochowo - Gryf 0:8

16.11 (środa) godz. 19.00 seniorzy: Gryf - BKS Bydgoszcz (ul. Sielska , Bydgoszcz) 3:3

19.11 (sobota) godz. 9.00 seniorzy: Turniej im. Grzegorza Borkowskiego w Bydgoszczy 1 miejsce

27.11 (niedziela) godz. 10.00: 1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika (Hala ZS w Łochowie ul. Wierzbowa 2): MKS Łochowo, Gryf II Sicienko, Fala Świekatowo, Chemik Bydgoszcz
27.11 (niedziela) godz. 12.00: 1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika (Hala OSiR Ciechocinek ul. Lipnowska 11c): UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski, Victoria Niemcz, Juventus II Academy Bydgoszcz, Gryf Sicienko

 

Kalendarium - GRUDZIEŃ

3.12 (sobota) godz. 9.00 - 17.00 Turniej Orlików: DECIMAS CUP 2016

11.12 (niedziela) godz. 12.00: 2 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Gryf II Sicienko, UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski, Tucholanka Tuchola, Wisełka Bydgoszcz Fordon (Hala ZS w Wojnowie)
11.12 (niedziela) godz. 10.00: 2 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Fala Świekatowo, Gryf Sicienko, Zdrój OSiR Ciechocinek (Hala Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim, ul. Chojnicka 19)


Aktualności

Plan sparingowy seniorów

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-12-05 14:41

Poznaliśmy terminarz sparingów naszych seniorów. Zespół prowadzony przez Trenera Remigiusza Kusia rozegra 6 lub 7 spotkań kontrolnych.

04.02.17 Burza Nowa Wieś Wielka godz. 12:00 ul. Słowiańska
11.02.17 KS Brzoza godz 12:00 ul. Słowiańska
18.02.17 Unia Solec Kujawski Godz 12:00 Słowiańska
25.02.17 GLKS Osielsko godz 12:00 Słowiańska
04.03.17 BKS Bydgoszcz miejsce do ustalenia
11.03.17 Akademia Futbolu Brzoza godz. 12:00 ul. Słowiańska lub boisko naturalne.


Pierwszy trening żaków

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-12-02 12:20

na zdjęciu pierwszy trening żaków dwa lata temu

W najbliższy piątek (9 grudnia) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Sicienku odbędzie się pierwszy trening żaków. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany Trener Remigiusz Kuś. Nabór do zespołu, który będzie reprezentować nasz Klub w turniejach i rozgrywkach ligowych nadal trwa. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

                              Kontakt: Wiesław Wierzbanowski (tel. 606 987 868)

DECIMAS CUP 2016

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-11-30 11:01

GKS Gryf Sicienko i ALSP Wyżyny w dniu 03.12.2016 r. w godzinach od 9:00 – 16:00 organizuje turniej halowy piłki nożnej pod nazwą: "Decimas Cup 2016" dla zawodników rocznika 2006 i młodszych. Zawody odbędą się w hali sportowej w Bydgoszczy w Zespole Szkół  nr 16 ul. Koronowska 74. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

W turnieju wezmą udział następujące drużyny:
1. Gwiazda Bydgoszcz.
2. SP Zawisza Bydgoszcz
3. AP Marko-Gol Gdańsk
4. Wisła Toruń
5. Tucholanka Tuchola
6. KS Łochowo
7. GLKS Osielsko
8. GKS Gryf Sicienko I
9. GKS Gryf Sicienko II
10. Krajna Sępólno Krajeńskie


Runda wiosenna Orlików

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-11-30 07:30

Poznaliśmy rywali oraz terminarz w rundzie wiosennej naszych Orlików. 1 kolejka zaplanowana jest na weekend 22/23 kwietnia 2017 r. Pierwsza drużyna Gryfu rywalizować będzie o miejsca 13-24 w grupie z następującymi zespołami: Bzyki Żnin, Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław, Wisełka Bydgoszcz Fordon. Natomiast Gryf 2 Sicienko zagra o miejsca 85-90 z Brzysko-Rol Brzyskorzystewko oraz Spartą Janowiec Wielkopolski.


Wyniki 1 kolejki Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-11-28 14:00

1. Turniej

Tucholanka Tuchola – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 0:4 (Korzeniewski 2, Kościelecki 2).
Piłkarz Sępólno Krajeńskie. – Juventus Academy Bydgoszcz 1:8 (Białoszewski – Bączkowski-Gamoń 4, Wilczyński 2, Szymczyk, Kołodziejski).
Piłkarz Sępólno Krajeńskie – Tucholanka Tuchola 1:4 (Latzke – Zaremba, Górka, Linke, Koniarski).
Juventus Academy Bydgoszcz – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:2 (Bączkowski-Gamoń – Kościelecki 2).
Tucholanka Tuchola – Juventus Academy Bydgoszcz 0:6 (Wilczyński 3, Michalski, Szymczyk, Berezowski).
UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski – Piłkarz Sępólno Krajeńskie 6:1 (Kościelecki 4, Obrębski, Skalski – Włoch).

2. Turniej

Gryf Cekcyn – Zdrój OSiR Ciechocinek 7:1 (Łepek 2, Kamiński 2, Erwardt, Duda, Galiński – Jurkowski).
Wisełka Bydgoszcz Fordon – Czarni Lniano 3:1 (Majer 2, Siekierkowski – Boniewicz).
Gryf Cekcyn – Wisełka Bydgoszcz Fordon 0:2 (Majer, Nowakowski).
Zdrój OSiR Ciechocinek – Czarni Lniano 0:3 (Kortas, Pulkowski, Boniewicz)
Gryf Cekcyn – Czarni Lniano 3:1 (Duda 3 – Boniewicz).
Wisełka Bydgoszcz Fordon – Zdrój OSiR Ciechocinek 12:0 (Majer 4, Siekierkowski 4, Gnutek 3, Karpiński).

3. Turniej

Juventus II Academy Bydgoszcz  – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski II 2:0 (Szklosz, Bartkowski).
Victoria Niemcz – Gryf Sicienko 2:1 (Bandyszewski 2 – Bartol).
Victoria Niemcz – Juventus II Academy Bydgoszcz 7:1 (Kikiel 3, Bandyszewski 2, Żrałka, Deżakowski – Konecki).
Gryf Sicienko   – UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski 5:0 (Bartol 2, Mombo-Mabiala, Popa, Boliński).
Juventus II Academy Bydgoszcz – Gryf Sicienko 0:5 (Boliński 3, Bartol, Bracikowski).
UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski – Victoria Niemcz 1:5 (Wicher – Kikiel 2, Deżanowski, Mocny, Bandyszewski).

4. Turniej

MKS Łochowo – Gryf II Sicienko 3:0 (Djakowski, Polański, Niepokój).
Fala Świekatowo – Chemik Bydgoszcz 0:4 (Wysokiński 2, Suchorski, Borczyk).
Chemik Bydgoszcz – Gryf II Sicienko 5:0 (Rutowicz 2, Wysokiński, Borczyk, Witkowski).
Fala Świekatowo – MKS Łochowo 0:9 (Filipczak 3, Djakowski 2, A. Hibner, Wachowski, Szczoczarz, P. Kamiński).
Gryf II Sicienko – Fala Świekatowo 1:5 (Żuchowski – Sijka 2, Karczewski, Sieraszewski, Dorsz).
MKS Łochowo – Chemik Bydgoszcz 1:0 (Filipczak).

Tabela:

Terminarz 2 kolejki (10/11.12.2016 r.)

  • Turniej
    Chemik Bydgoszcz, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, Czarni Lniano, Victoria Niemcz
  • Turniej
    Gryf II Sicienko, UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski, Tucholanka Tuchola, Wisełka Bydgoszcz Fordon
  • Turniej
    Juventus Academy Bydgoszcz, MKS Łochowo, Gryf Cekcyn, Juventus Academy II Bydgoszcz
  • Turniej
    Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Fala Świekatowo, Gryf Sicienko, Zdrój OSiR Ciechocinek

  • 1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika

    • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-11-23 10:36

    W najbliższą niedzielę zainguruje Kujawsko-Pomorska Halowa Liga Orlika. W tegorocznych rozgrywkach wystąpią dwa nasze zespoły. Oto harmonogram 1 kolejki:
    27.11 (niedziela) godz. 10.00:
    1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika (Hala ZS w Łochowie ul. Wierzbowa 2): MKS Łochowo, Gryf II Sicienko, Fala Świekatowo, Chemik Bydgoszcz
    27.11 (niedziela) godz. 12.00:
    1 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika (Hala OSiR Ciechocinek ul. Lipnowska 11c): UKS Jedynka II Aleksandrów Kujawski, Victoria Niemcz, Juventus II Academy Bydgoszcz, Gryf Sicienko

    Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora: >>link<<.


    Archiwum aktualności


    Darczyńcy

    Wójt Gminy Sicienko
    Pan Jan Wach

    ......................................................................

    Firma DECIMAS
    ZIELONE ARKADY

    ......................................................................

    Pan Mirosław Szymański
    właściciel firmy SZYM-BUD
    ......................................................................
    Pan Waldemar Skalski
    właściciel sklepu Rolno-Spożywczego w Wojnowie

    Reklama

    herb

    Numer konta:

    67 8142 1046 0000

    0390 2000 0001

    Logowanie

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 15
    Gryf Sicienko 3:3 BKS Bydgoszcz
    Radzynianka Radzyń Chełmiński Mustang Ostaszewo
    Pomorzanin Serock 3:3 KS Łochowo
    Iskra Ciechocin 4:0 Wojownik Wabcz
    Promień Kowalewo 0:7 Wda II Świecie/Przechowo
    Tor Laskowice 3:1 Victoria Lisewo
    Sokół Radomin 7:1 Drwęca Golub Dobrzyń
    Flisak Złotoria 0:3 Polonia Bydgoszcz

    Ostatnie spotkanie

    Gryf SicienkoBKS Bydgoszcz
    Gryf Sicienko 3:3 BKS Bydgoszcz
    2016-11-16, 19:00:00
         

    Najbliższe spotkanie

    W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 16

    Seniorzy

    Najnowszy film

    2011/2012 awans do V ligi cz. 1

    Losowa galeria

    Polonia Bydgoszcz - Gryf Sicienko 2 - 1
    Ładowanie...

    Terminarz Orlików I

    17.09 (sobota) 1 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Mroczy):
    godz. 10.30 Gryf - Feniks Mrocza 2:1
    godz. 11.30 Gryf - Skra Paterek 3:1
    godz. 12.00 Gryf - Czarni Nakło 9:0

    ................................................................

    25.09 (niedziela) 2 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Nakle):
    godz. 11.00 Gryf - Skra Paterek 2:4
    godz. 12.30 Gryf - Feniks Mrocza  0:0
    godz. 13.30 Gryf - Czarni Nakło  7:0

    ................................................................

    1.10 (sb/ndz) 3 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Nakle):
    godz. 10.00 Gryf - Feniks Mrocza  2:0
    godz. 11.00 Gryf - Skra Paterek  1:0
    godz. 12.00 Gryf - Czarni Nakło 2:1

    ................................................................
    9.10 (niedziela) 4 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Zielonczynie):

    godz. 13.30 Gryf - Skra Paterek 2:1
    godz. 14.00 Gryf - Feniks Mrocza 2:0

    godz. 15.30 Gryf - Czarni Nakło 1:3
    ................................................................
    II RUNDA miejsca 1-24
    16.10 (niedziela) 1 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Zielonczynie):
    godz. 15.00 Gryf - Dąb Potulice 2:2
    godz. 16.30 Gryf - MKS Łochowo 2:2
    godz. 17.30 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon  1:3

    ................................................................
    23.10 (niedziela) 2 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Potulicach):
    godz. 11.45 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon 1:1
    godz. 12.15 Gryf - MKS Łochowo 1:2
    godz. 12.45 Gryf - Dąb Potulice 2:0

    ................................................................
    29.10 (sobota) 3 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Łochowie):

    godz. 10.30 Gryf - Dąb Potulice 0:0
    godz. 11.00 Gryf - MKS Łochowo 2:0
    godz. 12.30 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon 2:1

    ................................................................
    6.11 (niedziela) 4 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Bydgoszczy):

    godz. 14.30 Gryf - MKS Łochowo 0:1
    godz. 15.30 Gryf - Dąb Potulice  2:4
    godz. 16.00 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon 0:2

    Tabela:
    1. MKS Łochowo 26 pkt.
    2. Wisełka II 19 pkt.
    3. Gryf Sicienko 13 pkt
    4. Dąb Potulice 7 pkt.

    Terminarz Orlików II

    18.09 (niedziela) 1 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Sadkach):
    godz. 15.30 Gryf II - KS Łochowo  0:2
    godz. 16.00 Gryf II - Dąb Potulice  0:1
    godz. 17.30 Gryf II - Mezar Nakło 2:2

    ................................................................

    24.09 (sobota) 2 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Potulicach):
    godz. 10.30 Gryf II - Dąb Potulice  0:5
    godz. 11.30 Gryf II - KS Łochowo  2:2
    godz. 12.00 Gryf II - Mezar Nakło  1:2

    ................................................................

    1.10 (sobota) 3 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Zielonczynie):
    godz. 15.00 Gryf II - KS Łochowo 1:2
    godz. 16.30 Gryf II - Dąb Potulice 1:3
    godz. 17.30 Gryf II - Mezar Nakło 1:3

    ................................................................
    8.10 (sobota) 4 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Łochowie):
    godz. 10.00 Gryf II - Dąb Potulice 0:1
    godz. 11.00 Gryf II - KS Łochowo 0:0
    godz. 12.00 Gryf II - Mezar Nakło 0:1

    ................................................................

    II RUNDA miejsca 73-90
    16.10 (niedziela) 1 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Nakle):
    godz. 10.30 Gryf - JSS Juventus Bydgoszcz 2:1
    godz. 11.00 Gryf - Spójnia Białe Błota 1:2
    godz. 12.30 Gryf - Czarni Nakło 1:1

    ................................................................
    22.10 (sobota) 2 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Zielonczynie):
    godz. 10.30 Gryf - Spójnia Białe Błota 0:1
    godz. 11.00 Gryf - JSS Juventus Bydgoszcz 1:0
    godz. 12.00 Gryf - Czarni Nakło 0:2

    ................................................................
    30.10 (niedziela) 3 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Białych Błotach):
    godz. 11.00 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz  0:1
    godz. 12.30 Gryf II - Spójnia Białe Błota  1:2
    godz. 13.30 Gryf II - Czarni Nakło  2:2

    ................................................................
    5.11 (sobota) 4 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Bydgoszczy):
    godz. 13.30 Gryf II - Spójnia Białe Błota 0:1
    godz. 14.30 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz 0:3
    godz. 15.30 Gryf II - Czarni Nakło 0:1