Gryf Sicienko - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Do końca grudnia 2016 trwa nabór do drużyn orlików i żaków. Serdecznie zapraszamy.
  •        

Kontakt z Klubem

Wiesław Wierzbanowski
(​tel. 606 987 868)

Licznik odwiedzin

 Rekord odwiedzin strony

18.11.2012

6207 osób/dobę

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 388, wczoraj: 727
ogółem: 2 082 857

statystyki szczegółowe

Administrator strony

Wiesław Wierzbanowski
tel. 606 987 868
mail: komar2442@wp.pl

Kadra szkoleniowa 2016/2017

Seniorzy - liga okręgowa
Trener Remigiusz Kuś
(​tel. 502 259 579)

Orlicy I - klasa orlików
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)

Orlicy II - klasa orlików
Trener Andrzej Antczak
(tel. 785 632 571)

Seniorzy (drugi zespół) - BLSP
Prowadzący Paweł Tubisz
(tel. 663 255 432)

>>>link do strony<<<

Żacy
Trener Remigiusz Kuś
(​tel. 502 259 579)

Gryf na Facebook

Linki

Terminarz Gryf 2 Sicienko

BLSP >>link<<
Gryf Sicienko 2 >>link<<

20.03 Gryf 2 - Kaba 22:3
2.04 sobota 19.40: Gryf 2 - Bravehearts  9:3
10.04 niedziela 18.00: Gryf 2 - CBD  12:6
15.04 piątek 19.00 Gryf 2 - Novum Plast  5:5
23.04 sobota 19.40: Gryf 2 - Wirtuozi  14:1
6.05 piątek 20.20: Gryf 2 - Flugo   15:9
15.05 niedziela 20.40: Gryf 2 - Agilitas-med   9:8
22.05 niedziela 19.20: Gryf 2 - The Beds 2  15:0
28.05 sobota 18.00: Gryf 2 - FC Gondors  10:3
5.06 niedziela 19.20: Gryf 2 - Ona i Oni 25:3
11.06 sobota 19.20: Gryf 2 - Epi-Vimagco  11:0
18.06 sobota 20.40: Gryf 2 - Trolle 16:3
25.06 sobota 20.40: Gryf 2 - El-Kajo 6:7
29.06 środa 19.00: Gryf 2 - RK 10 16:5
28.08 niedziela 20.40: Gryf 2 - AA 18:3
3.09 sobota 20.40: Gryf 2 - Inter Bydgoszcz  3:0 w.o.

11.09 niedziela 18.00: Gryf 2 - Galacticos 8:7
17.09 sobota 20.40: Gryf 2 - Team SDL 23:5
21.09 środa 19.00: Gryf 2 - Magnetic Team 26:4
2.10 niedziela 18.00: Gryf 2 - Drużyna Mistrzów 27:3
8.10 sobota 18.00: Gryf 2 - FC Blue System 8:5
14.10 piątek 20.20: Gryf 2 - LIDL   13:5
22.10 sobota 20.40: Gryf 2 - Hipsterzy 3:0 w.o.

Wydarzenia

Sezon 2016/2017

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2017-01-23 07:22

Kalendarium - STYCZEŃ

7.01 (sobota) godz. 9.00 - 16.00 Noworoczny Turniej Piłkarski Orlików w Mroczy
14.01 (sobota) godz. 11.00 - 18.00 IV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz (seniorzy)
15.01 (niedziela): godz. 10.00 3 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Gryf Sicienko, Czarni Lniano, MKS Łochowo, Tucholanka Tuchola (Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy ul. Koronowska 74)
15.01 (niedziela) godz. 9.00: 3 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Zdrój Ciechocinek, Victoria Niemcz, Juventus Academy Bydgoszcz, Gryf II Sicienko (Hala OSiR Ciechocinek, ul. Lipnowska 11c)

Kalendarium - LUTY

4.02 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - Burza Nowa Wieś Wielka

11.02 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - KS Brzoza

18.02 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - Unia Solec Kujawski
19.02 (niedziela) godz. 16.00 : 4 kolejka Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika: Gryf Cekcyn, Gryf II Sicienko, Gryf II Sicienko, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski (Hala Widowiskowo Sportowa Cekcyn, ul. Szkolna)

25.02 (sobota) godz. 12.00 seniorzy: sparing (ul. Słowiańska) Gryf Sicienko - GLKS Osielsko


Aktualności

Gryf na drugim miejscu

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2017-01-16 16:52

Gryf powtórzył sukces sprzed roku

Gryf Sicienko zajął drugie miejsce w IV Międzynarodowym Turnieju Halowym o Puchar Prezesa Budowlanego Klubu Sportowego! W finale nasz zespół uległ Unii Solec Kujawski 1:3.

W turnieju brały udział: LKS Dąbrowa Chełmińska, LZS Fala Świekatowo, byli zawodnicy BKS, SG Großziethen, Piast Złotniki Kujawskie, BKS Bydgoszcz, Unia Solec Kujawski oraz Gryf Sicienko.
Wśród wyróżnionych piłkarzy znalazł się nasz zawodnik Cyprian Domeracki - najlepszy strzelec turnieju.


Wyniki turnieju w Mroczy

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2017-01-10 13:13

III miejsce rocznika 2007 na turnieju w Mroczy.
Wyniki spotkań naszych piłkarzy:
Gryf - Czarni Nakło 2:0
Gryf - Mały Piłkarz Sępólno 2:0
Gryf - Krajna Wyrzysk 0:0

Półfinał
Feniks Mrocza - Gryf Sicienko 1:0
Mecz o 3 miejsce
Gryf - Jeziorak Żnin 2:0
Finał wygrali nasi odwieczni zaprzyjaźnieni rywale:-). Feniks Mrocza - Krajna Wyrzysk 0:0. (Karne 3:2).

Zdjęcie użytkownika Andrzej Antczak.

Zdjęcie użytkownika Andrzej Antczak.


Turniej Orlików w Mroczy

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2017-01-06 13:34

W najbliższą sobotę (7 stycznia) odbędzie się Noworoczny Turniej Piłkarski w Mroczy dla Orlików (rocznik 2007 i młodsi). W zawodach wystartuje osiem drużyn. Składy grup oraz terminarz spotkań zamieściliśmy w załączniku tej wiadomości.


Terminarz seniorów - runda wiosenna

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2017-01-03 19:39

Nie tak dawno poznaliśmy terminarz sparingów naszych seniorów. Zespół prowadzony przez Trenera Remigiusza Kusia rozegra 6 lub 7 spotkań kontrolnych. Tymczasem Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej podał terminarz rozgrywek w rundzie wiosennej. Gryf zagra 9 spotkań u siebie i 6 wyjazdowych. Poniżej prezentujemy terminarz sparingów i spotkań mistrzowskich.

04.02.17 Burza Nowa Wieś Wielka godz. 12:00 ul. Słowiańska
11.02.17 KS Brzoza godz 12:00 ul. Słowiańska
18.02.17 Unia Solec Kujawski Godz 12:00 Słowiańska
25.02.17 GLKS Osielsko godz 12:00 Słowiańska
04.03.17 BKS Bydgoszcz miejsce do ustalenia
11.03.17 Akademia Futbolu Brzoza godz. 12:00 ul. Słowiańska lub boisko naturalne.

18/19.03 Gryf - Radzynianka Radzyń Chełmiński
25/26.03 Gryf - Mustang Ostaszewo
1/2.04 Gryf - Pomorzanin Serock
8/9.04 Gryf - Iskra Ciechocin
15/16.04 Promień Kowalewo - Gryf
22/23.04 Gryf - Tor Laskowice
29/30.04 Sokół Radomin - Gryf
6/7.05 Gryf - Flisak Złotoria
13/14.05 Polonia Bydgoszcz - Gryf
20/21.05 Gryf - Drwęca Golub Dobrzyń
27/28.05 Victoria Lisewo - Gryf

3/4.06 Gryf - Wda II Świecie
10/11.06 Wojownik Wabcz - Gryf
17/18.06 Gryf - KS Łochowo
24/25.06 BKS Bydgoszcz - Gryf


Życzenia Noworoczne

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-12-30 11:31

Podziękowania

  • autor: Wiesław Wierzbanowski, 2016-12-27 11:51

Gminny Klub Sportowy "Gryf" Sicienko pragnie podziękować wszystkim instytucjom oraz osobom prywatnym za okazałą pomoc w rozwój naszego Klubu.

Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców naszej Gminy.

Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi wymaga pomocy oraz poświęcenia czasu przez innych i właśnie dzięki Państwu klub nasz może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych.

Serdecznie dziękujemy naszym DARCZYŃCOM:

Wójt Gminy Sicienko
Pan Jan Wach

>>> <<<

Gminny Ośrodek Kultury w Sicienku
>>> <<<

Firma DECIMAS
ZIELONE ARKADY

>>> <<<

Pan Mirosław Szymański
właściciel firmy SZYM-BUD

>>> <<<
Pan Waldemar Skalski
właściciel sklepu Rolno-Spożywczego w Wojnowie

>>> <<<

Uzdrowisko Wieniec-Zdrój
producent wody SELENKA

>>> <<<
Pan Przemysław Kantarowski
właściciel firmy TADBUD

>>> <<<
Pan Tomasz Szewczuk
właściciel firmy REMONTOWO-BUDOWLANEJ

>>> <<<


Pan Paweł Hołysz
właściciel STOLARNI w Ślesinie

>>> <<<


Firma MAZI TRANSPORT


Archiwum aktualności


Darczyńcy

Wójt Gminy Sicienko
Pan Jan Wach

......................................................................
Gminny Ośrodek Kultury w Sicienku
......................................................................


Firma DECIMAS
ZIELONE ARKADY

......................................................................

Pan Mirosław Szymański
właściciel firmy SZYM-BUD
......................................................................
Pan Waldemar Skalski
właściciel sklepu Rolno-Spożywczego w Wojnowie

......................................................................
Uzdrowisko Wieniec-Zdrój
producent wody SELENKA

......................................................................
Pan Przemysław Kantarowski
właściciel firmy TADBUD

......................................................................
Pan Tomasz Szewczuk
właściciel firmy REMONTOWO-BUDOWLANEJ

......................................................................


Pan Paweł Hołysz
właściciel STOLARNI w Ślesinie

......................................................................


Firma MAZI TRANSPORT

Reklama

herb

Numer konta:

67 8142 1046 0000

0390 2000 0001

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Gryf Sicienko 3:3 BKS Bydgoszcz
Radzynianka Radzyń Chełmiński Mustang Ostaszewo
Pomorzanin Serock 3:3 KS Łochowo
Iskra Ciechocin 4:0 Wojownik Wabcz
Promień Kowalewo 0:7 Wda II Świecie/Przechowo
Tor Laskowice 3:1 Victoria Lisewo
Sokół Radomin 7:1 Drwęca Golub Dobrzyń
Flisak Złotoria 0:3 Polonia Bydgoszcz

Ostatnie spotkanie

Gryf SicienkoBKS Bydgoszcz
Gryf Sicienko 3:3 BKS Bydgoszcz
2016-11-16, 19:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Seniorzy

Najnowszy film

2011/2012 awans do V ligi cz. 1

Losowa galeria

Gryf - Chełminianka
Ładowanie...

Terminarz Orlików I

17.09 (sobota) 1 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Mroczy):
godz. 10.30 Gryf - Feniks Mrocza 2:1
godz. 11.30 Gryf - Skra Paterek 3:1
godz. 12.00 Gryf - Czarni Nakło 9:0

................................................................

25.09 (niedziela) 2 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Nakle):
godz. 11.00 Gryf - Skra Paterek 2:4
godz. 12.30 Gryf - Feniks Mrocza  0:0
godz. 13.30 Gryf - Czarni Nakło  7:0

................................................................

1.10 (sb/ndz) 3 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Nakle):
godz. 10.00 Gryf - Feniks Mrocza  2:0
godz. 11.00 Gryf - Skra Paterek  1:0
godz. 12.00 Gryf - Czarni Nakło 2:1

................................................................
9.10 (niedziela) 4 kolejka Ligi Orlika grupa 7 (w Zielonczynie):

godz. 13.30 Gryf - Skra Paterek 2:1
godz. 14.00 Gryf - Feniks Mrocza 2:0

godz. 15.30 Gryf - Czarni Nakło 1:3
................................................................
II RUNDA miejsca 1-24
16.10 (niedziela) 1 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Zielonczynie):
godz. 15.00 Gryf - Dąb Potulice 2:2
godz. 16.30 Gryf - MKS Łochowo 2:2
godz. 17.30 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon  1:3

................................................................
23.10 (niedziela) 2 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Potulicach):
godz. 11.45 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon 1:1
godz. 12.15 Gryf - MKS Łochowo 1:2
godz. 12.45 Gryf - Dąb Potulice 2:0

................................................................
29.10 (sobota) 3 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Łochowie):

godz. 10.30 Gryf - Dąb Potulice 0:0
godz. 11.00 Gryf - MKS Łochowo 2:0
godz. 12.30 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon 2:1

................................................................
6.11 (niedziela) 4 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 3 A (w Bydgoszczy):

godz. 14.30 Gryf - MKS Łochowo 0:1
godz. 15.30 Gryf - Dąb Potulice  2:4
godz. 16.00 Gryf - Wisełka II Bydgoszcz Fordon 0:2

Tabela:
1. MKS Łochowo 26 pkt.
2. Wisełka II 19 pkt.
3. Gryf Sicienko 13 pkt
4. Dąb Potulice 7 pkt.

Terminarz Orlików II

18.09 (niedziela) 1 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Sadkach):
godz. 15.30 Gryf II - KS Łochowo  0:2
godz. 16.00 Gryf II - Dąb Potulice  0:1
godz. 17.30 Gryf II - Mezar Nakło 2:2

................................................................

24.09 (sobota) 2 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Potulicach):
godz. 10.30 Gryf II - Dąb Potulice  0:5
godz. 11.30 Gryf II - KS Łochowo  2:2
godz. 12.00 Gryf II - Mezar Nakło  1:2

................................................................

1.10 (sobota) 3 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Zielonczynie):
godz. 15.00 Gryf II - KS Łochowo 1:2
godz. 16.30 Gryf II - Dąb Potulice 1:3
godz. 17.30 Gryf II - Mezar Nakło 1:3

................................................................
8.10 (sobota) 4 kolejka Ligi Orlika grupa 8 (w Łochowie):
godz. 10.00 Gryf II - Dąb Potulice 0:1
godz. 11.00 Gryf II - KS Łochowo 0:0
godz. 12.00 Gryf II - Mezar Nakło 0:1

................................................................

II RUNDA miejsca 73-90
16.10 (niedziela) 1 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Nakle):
godz. 10.30 Gryf - JSS Juventus Bydgoszcz 2:1
godz. 11.00 Gryf - Spójnia Białe Błota 1:2
godz. 12.30 Gryf - Czarni Nakło 1:1

................................................................
22.10 (sobota) 2 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Zielonczynie):
godz. 10.30 Gryf - Spójnia Białe Błota 0:1
godz. 11.00 Gryf - JSS Juventus Bydgoszcz 1:0
godz. 12.00 Gryf - Czarni Nakło 0:2

................................................................
30.10 (niedziela) 3 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Białych Błotach):
godz. 11.00 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz  0:1
godz. 12.30 Gryf II - Spójnia Białe Błota  1:2
godz. 13.30 Gryf II - Czarni Nakło  2:2

................................................................
5.11 (sobota) 4 kolejka drugiego etapu Ligi Orlika grupa 20 D (w Bydgoszczy):
godz. 13.30 Gryf II - Spójnia Białe Błota 0:1
godz. 14.30 Gryf II - JSS Juventus Bydgoszcz 0:3
godz. 15.30 Gryf II - Czarni Nakło 0:1